Reklama

Reklama

Reklama

poniedziałek, 15 październik 2018 12:33

Nowy hotel w Tel Awiwie w stylu latarni morskiej

Napisane przez MG
Nowy hotel w Tel Awiwie w stylu latarni morskiej archiwum GoIsrael

Niedawno sieć hoteli Brown Hotels otworzyła swój najnowszy i największy hotel – „The Lighthouse”(Latarnia Morska) w Tel Awiwie.

Mieści się on w stylizowanym budynku, zaledwie kilka przecznic od nadmorskiej promenady.

Ten 100-pokojowy hotel oferuje szereg luksusowych udogodnień, w tym m.in. dwa odkryte baseny, 2 bary koktajlowe, restaurację rybną.

Na hotelowym dachu odbywają się specjalne eventy dla publiczności. Znajduje się tam także kompleks bankietowo-konferencyjny, który może pomieścić do 400 osób.

Goście meldują się w recepcji ze specjalnym hybrydowym barem, w tzw. międzyczasie obsługa przygotowuje koktajle, by umilić czas oczekiwania. Dwanaście pokoi z tarasami oferuje prawdziwie luksusowe wyposażenie – m.in. specjalne balkony z jacuzzi na świeżym powietrzu. Z pozostałych roztacza się cudowny widok na wybrzeże Morza Śródziemnego, a z umiejscowionych od strony miasta można podziwiać panoramę Tel Awiwu.
Brown Hotels to szybko rozwijająca się marka hoteli typu boutique w Tel Awiwie, stworzona przez Izraelczyków, Leona Avigada i Nitzana Perry'ego.

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.