Reklama

Reklama

Reklama

piątek, 28 wrzesień 2018 15:51

W Tel Awiwie otwarto nowy luksusowy hotel - Jaffa

Napisane przez MG
W Tel Awiwie otwarto nowy luksusowy hotel - Jaffa archiwum Hotel The Jaffa

Nowojorski RFR Holding otworzył swój pierwszy hotel w Izraelu pod nazwą „The Jaffa”. Zarządzany przez Marriott's The Luxury Collection Hotels & Resorts, dołącza do globalnego portfolio hoteli tej marki na świecie - wprowadzając nową jakość luksusowych usług hotelarskich na najwyższym poziomie.

Z widokiem na panoramę starożytnego starego portu Jaffa, Morza Śródziemnego i miasta Tel Awiw, JAFFA oferuje 120 pokoi i apartamentów, 32 luksusowe rezydencje i udogodnienia, które obejmują odkryty basen, taras słoneczny i bar, salon, luksusowe spa i centrum urody L. Raphael, centrum fitness, salon do gry w tryktraka "Sheshbesh", butik i dwie restauracje, w których jedzenie jest serwowane przez znaną nowojorską grupę Food.
Don Camillo, klasyczna włoska restauracja z akcentami śródziemnomorskimi i Golda's Deli, autentyczne delikatesy w stylu nowojorskim, mieszczą się w odsłoniętej piwnicy zabytkowego budynku.

Hotel powstał w odrestaurowanym, XIX-wiecznym dawnym francuskim szpitalu i klasztorze.

Wiele oryginalnych elementów budynku, w tym kaplica i oryginalny, malowany sufit i witraże, zostały odnowione. W holu, który mieści się w nowym budynku, znajdują się pozostałości XIII-wiecznego bastionu krzyżowców. Budynek otacza zaciszny dziedziniec, który stanowi oazę spokoju dla gości.

 

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.