Reklama

Reklama

Reklama

czwartek, 30 sierpień 2018 20:50

Novotel Kraków City West gra dalej z Wisłą Kraków.

Napisane przez MG
Konferencja prasowa dotycząca przedłużenia umowy Konferencja prasowa dotycząca przedłużenia umowy archiwum Novotel Kraków City West

Po kliku latach satysfakcjonującej współpracy krakowski hotel oraz klub piłkarski zdecydowali o jej przedłużeniu.

Novotel Kraków City West już dawno został okrzyknięty wiślackim hotelem i kontynuuje wspieranie Wisły Kraków oraz Klubu Biznesu 1906.

Podmioty zdecydowały się na podtrzymanie tradycyjnej współpracy, polegającej na udostępnianiu hotelu na spotkania, seminaria czy noclegi. Marka Novotel natomiast może liczyć na widoczność na stadionie. Opracowywane zostaną także inne formy współpracy, które będą ciekawe dla gości i odwiedzających hotel.

Nie bez znaczenia jest także lokalizacja obu obiektów - zarówno hotel, jak i stadion Wisły Kraków znajdują się w zachodniej części miasta i sąsiadują z Błoniami Krakowskimi. Współpraca w hotelu widoczna jest w postaci dostępnego dla gości, zainspirowanego piłką nożną pokoju, w którym na ścianie widnieje stadion „Białej Gwiazdy”.

Do dyspozycji gości, podczas wyjazdowych meczów Wisły Kraków, dostępna jest także specjalna strefa, w której można oglądać sportowe zmagania oraz kącik z klubowymi gadżetami.

W ramach współpracy marka Novotel zyskuje widoczność na stadionie, a także opracowuje wspólnie z klubem atrakcje dla hotelowych gości.

Przykładem takiego działania może być Football Fan Zone, która stworzona została z myślą o wspólnym przeżywaniu Mundialu 2018.

Współpraca wielowymiarowa

Obie strony, w ramach dotychczasowej współpracy, stworzyły spójnie działający mechanizm i wzajemnie się wspierały. Podczas Mistrzostw Świata w Rosji piłkarze „Białej Gwiazdy” spotykali się z gośćmi hotelowymi, odpowiadali na pytania i toczyli z nimi dyskusje dotyczące danego meczu, mistrzostw i piłki nożnej na świecie. Przedłużenie współpracy wpisuje się w wizję i nową zasadę repozycjonowania hotelu Novotel Kraków City West. Stawiając na sport i zdrowy tryb życia, a także aktywny wypoczynek naszych gości odnowione zostało centrum fitness, a także powstała siłownia na świeżym powietrzu. Nad bezpieczeństwem korzystających z tych atrakcji pełnią pieczę trenerzy personalni, z którymi hotel nawiązał współpracę,

Novotel Kraków City West w trosce o zdrowy tryb życia podkreśla również w menu swojej restauracji. Specjalna sekcja Fit Menu, skierowana jest bowiem do osób ćwiczących i będących na diecie.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.