Reklama

Reklama

Reklama

wtorek, 31 lipiec 2018 14:32

Hilton Garden Inn Kraków Airport – nowa szefowa od MICE

Napisane przez MG
Anna jaszczyk-Celary Anna jaszczyk-Celary archiwum Hilton Garden Inn Kraków Airport

Anna Jaszczyk-Celary, dotychczas MICE & Leisure Sales Manager, objęła stanowisko Business Development Manager w maju tego roku, zastępując na nim Kaję Wachowską.

Swoją karierę zawodową w branży hotelarskiej realizuje od 2013 roku zaczynając jako MICE Coordinator w Accor, następnie Sales Representative w Dworze Sieraków oraz MICE Sales Manager już w krakowskim Double Tree by Hilton & Convention Center. Od sierpnia 2015 roku pełni stanowiska menedżerskie zarówno w segmencie MICE jak i Leisure. Z marką Hilton Garden Inn i balickim hotelem lotniskowym związana jest od lipca 2016 roku, gdzie odpowiadała głównie za rozwój segmentu MICE oraz budowanie relacji z klientami korporacyjnymi.

Pełniąc rolę Business Development Manager odpowiada m.in. za dalszy rozwój sprzedaży w obszarze MICE, Leisure, CORPO i charakterystycznym dla tego obiektu AirLines, efektywne zarządzanie profesjonalnym zespołem sprzedaży, opracowywanie i realizację budżetu oraz wdrażanie innowacyjnych rozwiązań wpływających na rozwój biznesu i wzrost wyników finansowych spółki Kraków Airport Hotel.

Anna Jaszczyk-Celary ukończyła „Turystykę i Rekreację” na krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego ze specjalizacją w zarządzaniu w turystyce oraz studia podyplomowe „Handel i Zarządzanie Sprzedażą” na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Posiada także certyfikat sieci Hilton “Hilton Garden Inn Sales Leader Programme”.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.