Reklama

Reklama

Reklama

poniedziałek, 23 lipiec 2018 13:43

Hotele Hilton – zniżki dla rodzin z dziećmi

Napisane przez MG

Podczas letniej promocji ceny w ponad 500 hotelach marki Hilton w Europie, Afryce i na Bliskim Wschodzie są niższe nawet o 25 proc.

Promocja trwa do 3 września 2018 r. i obejmuje wszystkie marki z portfolio Hilton: Hilton Hotels & Resorts, DoubleTree by Hilton, Hampton by Hilton, Hilton Garden Inn, Curio Collection by Hilton, Waldorf Astoria Hotels & Resorts i Conrad Hotels & Resorts.

W trosce o komfort podróżujących rodzin, Hilton przygotował propozycje hoteli w najatrakcyjniejszych wakacyjnych lokalizacjach objętych promocją.
Goście dokonujący rezerwacji bezpośrednio przez kanały marki Hilton otrzymują najlepszą ofertę. Członkowie programu lojalnościowego Hilton mogą liczyć na wyjątkową zniżkę do 25 proc. przy bezpośredniej rezerwacji.

Promocja obejmuje między innymI:
Wenecja, Włochy od 515 zł za noc - Hilton Garden Inn Venice Mestre – do 25 proc. zniżki za pokój dwuosobowy
Sewilla, Hiszpania od 264 zł za noc - Hilton Garden Inn Sevilla – do 25 proc. zniżki za pokój dwuosobowy
Lizbona, Portugalia od 463,14 zł za noc - DoubleTree by Hilton Lisbon - Fontana Park – do 25 proc. zniżki za pokój dwuosobowy
Zagrzeb, Chorwacja od 376,57 zł za noc - DoubleTree by Hilton Zagreb – do 25 proc. zniżki za pokój dwuosobowy
Warszawa, Polska od 285 zł za noc - Hilton Warsaw Hotel & Convention Centre – do 25 proc. zniżki za pokój dwuosobowy
Tanger, Maroko od 456,53 za noc - Hilton Garden Inn Tanger City Center – do 25 proc. zniżki za pokój dwuosobowy

www.hilton.com

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.