Reklama

Reklama

Reklama

czwartek, 17 maj 2018 11:31

Copernicus Toruń Hotel zaprasza pod namiot

Napisane przez MG
Copernicus Toruń Hotel zaprasza pod namiot archiwum Hotel Copernicus Toruń

Toruński hotel powiększył oferowaną powierzchnię eventową o wielki namiot zewnętrzny umiejscowiony na terenie zielonym obiektu.

Poszerzenie oferty o namiot zewnętrzny jest świetnym posunięciem i daje organizatorom eventów całkiem nową przestrzeń do aranżacji. Namiot ma powierzchnię 600 metrów kwadratowych, co pozwala na organizację bankietów do 400 osób przy okrągłych stołach; przy imprezach stojących może to być nawet 500 osób. Teren zielony hotelu jest pięknie zaaranżowany a widok na Wiślany Bulwar jest dodatkowym atutem.

Copernicus Toruń Hotel to obiekt dysponujący 149 pokojami oraz salami konferencyjnymi o łącznej powierzchni ponad 800 m metrów kwadratowych. Położony jest niemalże w sercu toruńskiej starówki, to idealne miejsce do organizacji konferencji i spotkań firmowych. Hotel działa od 2013 roku i wciąż zyskuje na popularności, słynie z bogatego zaplecza rekreacyjnego oraz wysokiego standardu noclegów. Do jego największych atrakcji zaliczają się rozbudowana strefa relaksu wodnego: dwa baseny (zewnętrzny i wewnętrzny ze strefą dla maluchów), trzy rodzaje saun i jacuzzi.

Copernicus Toruń Hotel**** mieści się w efektownym budynku o nowoczesnej bryle, który wraz z okolicznym krajobrazem tworzy wyjątkowy klimat i doskonale komponuje się z pełnym zieleni otoczeniem. Copernicus Toruń Hotel to nie tylko pokoje i konferencje, ale też Restauracja Salt serwująca wyśmienite dania nowoczesnej kuchni, Bar Eclipse gdzie zgrany zespół barmański przygotowuje wyśmienite drinki i koktajle, Blue Moon Wellness&SPA z szerokim wyborem zabiegów i masaży dla każdego oraz doskonale znany na imprezowej mapie miasta nocny Klub Stars.

Copernicus Toruń Hotel jest członkiem IGHP.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.