Reklama

Reklama

Reklama

poniedziałek, 16 kwiecień 2018 11:58

Kielecki hotel zaprasza na kolację w ciemnościach

Napisane przez MG

Restauracja Oranżeria w Best Western Grand Hotel w Kielcach organizuje kolację w ciemnościach – kulinarną zabawę zmysłami.

Kolacja w ciemności to kulinarna zabawa, podczas której goście mają szansę odkryć nowe oblicze potraw. Całkowita ciemność sprawia, że percepcja się zmienia, a zmysły wyostrzają. Nawet najprostsze, czynności, takie jak jedzenie sztućcami, stają się wyzwaniem, a tradycyjne potrawy i zwykłe składniki zamieniają się w coś tajemniczego, nowego i zagadkowego.

Kolacja odbywa się w całkowitych ciemnościach. Zanim goście siądą przy stolikach, przewodnikami ich są kelnerzy wyposażeni w noktowizory.

Podczas kolacji w ciemności goście muszą przestrzegać dwóch zasad: wyłączyć telefon i nie ubierać fluorescencyjnej odzieży.

Dania, które zaserwuje gościom szef kuchni to pilnie strzeżona tajemnica. Menu wieczoru to kulinarna zagadka, którą goście będą musieli sami rozwikłać. Można wybierać warianty menu: mięsne, rybne, wegetariańskie.

Kolacja odbędzie się 11 maja o godz. 19. Cena – 99 zł od osoby

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.