Co ma piernik do turystyki?
Jednym z gości III Forum Promocji Turystycznej będzie Andrzej Olszewski, twórca Żywego Muzeum Piernika. Opowie o tym, jak stworzyć produkt, który sam w sobie stanowi promocję dla miasta.
Czytaj więcej...
Promocja turystyki - co poszło źle
Trudno dziś uwierzyć w to, że na początku wieku na naszych rozwiązaniach w zarządzaniu promocją turystyczną wzorowały się inne kraje. Co poszło nie tak - dowiemy się na III Forum Promocji Turystycznej
Czytaj więcej...
Wiceprezydent Wrocławia na Forum
Magdalena Piasecka, wiceprezydent Wrocławia będzie gościem III Forum Promocji Turystycznej, które odbędzie 19 kwietnia we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Warszawa czarterem z Radomia
Prezes PPL powiedział, że Lotnisko w Radomiu rekomendowane jako komplementarne dla Lotniska Chopina – podała PAP.
Czytaj więcej...
Naprawa zarządzania promocją
archiwum prywatne Ile wiemy o tym, na czym polega system zarządzania promocją turystyczną? Jakich reform oczekuje środowisko? I jak wyglądają propozycje zmian, opracowane przez Wojciecha Fedyka?
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Co ma piernik do turystyki?
  • Promocja turystyki - co poszło źle
  • Wiceprezydent Wrocławia na Forum
  • Warszawa czarterem z Radomia
  • Naprawa zarządzania promocją

Reklama

Reklama

sobota, 14 kwiecień 2018 20:14

Dubaj – kino w hotelu

Napisane przez MG
Dubaj – kino w hotelu materiały prasowe

Rove Downtown jeden z najbardziej popularnych hoteli położonych w wielkomiejskim centrum Dubaju, otwiera swoje własne kino.

Rove Downtown, doskonale zlokalizowany w pobliżu topowych atrakcji miasta - Burj Khalifa i centrum handlowego Dubai Mall, będzie pierwszym hotelem kinowym w mieście, jak twierdzi deweloper Emaar.

Sala kinowa licząca 49-miejsc zostanie otwarta jeszcze w tym roku. Kino będzie otwarte zarówno gości hotelowych jak i dla osób z zewnątrz, obsłuży je butikowa sieć kinowa Reel Cinema.

Hotelowa sala kinowa zostanie wyposażona w wygodne modne fotele, podkreślające miejski charakter Downtown Rove.

W cenie biletu do hotelowego kina będzie popcorn oraz napój bezalkoholowy. Wyświetlany będzie pełen przekrój filmowy - od hitów po kino regionalne , a od czasu także topowe mecze piłki nożnej. W kinie będzie również można dokonać rezerwacji sali na imprezy oraz spotkania firmowe.

Reel Cinemas Rove Downtown zostanie otwarte jeszcze w pierwszej połowie 2018 roku.

Nie będzie to jedyny obiekt noclegowy w Dubaju inspirowany tematyką filmową, w niedalekiej przyszłości planowane jest otwarcie Aloft Dubai City Centre w dzielnicy Deira.

W tym hotelu znajdzie się 25 pokoi dedykowanych miłośnikom kina. Pokoje będą wyposażone w filmy, duże ekranami telewizyjnymi, projektory i ulepszone systemy dźwiękowe.