Reklama

Reklama

Reklama

poniedziałek, 26 luty 2018 13:07

Hotele Hilton - promocja weekendowa

Napisane przez MG
Hotel Hilton Park w Tallinie Hotel Hilton Park w Tallinie archiwum Hilton

Sieć hoteli Hilton przygotowała obniżki nawet do 50 proc. ceny w soboty i niedziele w ponad 200 lokalizacjach w Europie, Afryce i na Bliskim Wschodzie.

Badania trendów podróżniczych ABTA Travel Trends pokazują wyraźnie, że moda na weekendowe wypady nie tylko nie przemija, ale wręcz zyskuje coraz więcej fanów. Wśród najchętniej wybieranych lokalizacji na weekendowy wyjazd w 2018 roku znalazły się między innymi Berlin, Wiedeń oraz Rzym. W odpowiedzi na zapotrzebowanie gości, Hilton przygotował specjalną ofertę na długie weekendy, dzięki której weekendowe podróże będą jeszcze bardziej atrakcyjne.

Oferta obejmuje 50 proc. zniżki na noc z niedzieli na sobotę w hotelach Hilton w Europie oraz taką samą promocję na dwudniowe pobyty w hotelach Hilton na Bliskim Wschodzie i w Afryce.
Promocja na weekendowe pobyty rozpoczynające się w czwartek, piątek lub sobotę już ruszyła. Mogą z niej skorzystać goście zatrzymujący się we wszystkich hotelach z portfolio Hilton, w tym również w Hampton by Hilton i Hilton Garden Inn.

www.hilton.com

Goście rezerwujący pobyt bezpośrednio na stronie mają gwarancję uzyskania najlepszej ceny.
1. Berlin od 1067 PLN za 3 noce*
Hampton by Hilton Berlin City Centre Alexanderplatz – niedziela 50 proc. taniej

2. Dublin od 1896 PLN za 3 noce*
Hilton Garden Inn Dublin Custom House – niedziela 50 proc. taniej

3. Malaga od 1098 PLN za 3 noce*
Hilton Garden Inn Malaga – niedziela 50 proc. taniej

4. Rzym od 1129 PLN za 3 noce*
Hilton Garden Inn Rome Claridge - niedziela 50 proc. taniej

5. Wiedeń od 922 PLN za 3 noce*
Hilton Garden Inn Vienna South – niedziela 50 proc. taniej

6. Wenecja od 1367,64 PLN za 3 noce*
Hilton Garden Inn Venice Mestre – niedziela 50 proc. taniej

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.