Nie piszmy ustawy o POT?
Systemu promocji turystyki w Polsce nigdy nie było - trzeba go stworzyć od nowa. Potrzeba o wiele więcej niż jedynie nowelizacji ustawy o POT.
Czytaj więcej...
Co ma piernik do turystyki?
Jednym z gości III Forum Promocji Turystycznej będzie Andrzej Olszewski, twórca Żywego Muzeum Piernika. Opowie o tym, jak stworzyć produkt, który sam w sobie stanowi promocję dla miasta.
Czytaj więcej...
Promocja turystyki - co poszło źle
Trudno dziś uwierzyć w to, że na początku wieku na naszych rozwiązaniach w zarządzaniu promocją turystyczną wzorowały się inne kraje. Co poszło nie tak - dowiemy się na III Forum Promocji Turystycznej
Czytaj więcej...
Warszawa czarterem z Radomia
Prezes PPL powiedział, że Lotnisko w Radomiu rekomendowane jako komplementarne dla Lotniska Chopina – podała PAP.
Czytaj więcej...
Naprawa zarządzania promocją
archiwum prywatne Ile wiemy o tym, na czym polega system zarządzania promocją turystyczną? Jakich reform oczekuje środowisko? I jak wyglądają propozycje zmian, opracowane przez Wojciecha Fedyka?
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Nie piszmy ustawy o POT?
  • Co ma piernik do turystyki?
  • Promocja turystyki - co poszło źle
  • Warszawa czarterem z Radomia
  • Naprawa zarządzania promocją

Reklama

Reklama

wtorek, 23 styczeń 2018 15:40

Nocleg.pl łączy siły ze Spanie pl

Napisane przez MG

Pplatforma rezerwacyjne Noclegi.pl podpisała rónież umowę o współpracy na wyłączność z Interia.pl. Dzięki tym ruchom oferta miejsc noclegowych ma się zwiększyć dziesięciokrotnie.

Nocleg.pl należy do grupy Szallas.hu, lidera branży OTA na Węgrzech i krajach Europy Centralnej.

Grzegorz Kołodziej, odpowiadający za rozwój marki Nocleg.pl, powiedział: „Dzięki podpisanemu właśnie strategicznemu porozumieniu i integracji z platformą Spanie.pl przez rok zwiększymy aż dziesięciokrotnie liczbę obiektów noclegowych, dostępnych w naszym systemie rezerwacyjnym. To znacząco wzmacnia atrakcyjność naszej oferty. Celem onlinowego agenta turystycznego jest przecież, żeby każdy, bez względu na cel podróży, mógł w jednym miejscu znaleźć jak najlepiej dobrany nocleg i łatwo dokonać rezerwacji. Do tego potrzeba zróżnicowanej i licznej bazy hoteli, żeby klient nie musiał szukać w innych portalach czy dzwonić bezpośrednio do obiektów.”

Spanie.pl działa na polskim rynku od 16 lat, z powodzeniem wspierając apartamenty i pensjonaty średniej wielkości i obsługując blisko 4 miliony odwiedzających rocznie.

Tomasz Łucka, twórca portalu Spanie.pl, dodał: „Wypracowaliśmy sobie przez ten czas markę i oparte na zaufaniu relacje z właścicielami obiektów, co w połączeniu z globalnymi doświadczeniami i nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi Nocleg.pl daje zupełnie nowe możliwości dla użytkowników.”

Nocleg.pl w drodze do miana lidera krajowej turystyki stawia także na wsparcie właścicieli obiektów w dotarciu z ich ofertą do jak największej grupy osób rezerwujących.

Grzegorz Kołodziej podkreślił: „Istotną rolę odegra tu nawiązana przez nas właśnie współpraca na wyłączność z Interia.pl. Dzięki temu, że staniemy się głównym partnerem rezerwacyjnym portalu, zyskamy dostęp do 13,5 mln jego użytkowników.”

Nocleg.pl uruchomiony został i zarządzany jest przez Szallas Group, węgierską firmę, wypracowującą roczne obroty rzędu 270 mln złotych brutto. Jak dotąd grupa zainwestowała w wiele lokalnych stron internetowych z ofertami podróży, pozyskując ponad 770 000 subskrybentów. Zatrudnia ponad 100 pracowników w oddziałach m.in. w Budapeszcie, Warszawie i Zagrzebiu.