Reklama

Reklama

Reklama

wtorek, 05 listopad 2013 09:46

Hotele Diament z certyfikatem lidera eTurystyki

Napisane przez AG
Hotel Diament Plaza w Gliwicach Hotel Diament Plaza w Gliwicach archiwum hoteli Diament

Największa polska sieć hotelarska – Hotele Diament S.A. – zyskała kolejne wyróżnienie branżowe. Wszystkie osiem obiektów należących do sieci otrzymało certyfikat lidera eTurystyki.

Jest on przyznawany wyłącznie najlepszym polskim hotelom, zapewniającym najwyższą jakość obsługi klienta za pośrednictwem nowoczesnych kanałów komunikacji elektronicznej.
Certyfikaty dla Hoteli Diament zostały nadane w oparciu o profesjonalny audyt witryn należących do sieci, tj. www.hotelediament.pl i jej wersji mobilnej oraz www.diamentustron.pl. Za przeprowadzenie audytu odpowiedzialni byli specjaliści z iMedia Now. Ocenie poddano m.in. poziom obsługi klienta w kanale online, przyjazność i wiarygodność witryny www hotelu, aktywność internetową w świetle obowiązujących przepisów prawa oraz profesjonalizm w marketingu online.
Agata Dołhun, specjalista ds. marketingu Hoteli Diament powiedziała: „Otrzymanie tytułów lidera eTurystyki to kolejne wyróżnienie potwierdzające najwyższą jakość oferowanych przez nas usług. Cieszymy się, że nasza działalność w internecie została doceniona. Wychodząc naprzeciw wszystkim gościom, którzy korzystają z naszych witryn uruchomiliśmy promocję „Online rezerwujesz – prezenty zyskujesz". Dzięki niej każdy, kto dokona rezerwacji pobytu za pośrednictwem stron www.hotelediament.pl oraz www.diamentustron.pl otrzyma każdorazowo wartościowy prezent znanej, włoskiej marki Vergnano".

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.