Reklama

Reklama

Reklama

poniedziałek, 25 wrzesień 2017 23:58

Nowy przewodniczący Rady Nadzorczej Lufthansy

Napisane przez MG
Karl-Ludwig Kley Karl-Ludwig Kley archiwum Lufthansy

Rada Nadzorcza na nowego przewodniczącego wybrała dziś Karla-Ludwiga Kleya.

Przed dzisiejszym, regularnym posiedzeniem Rady Nadzorczej Deutsche Lufthansa AG, Wolfgang Mayrhuber, przewodniczący rady, poinformował jej członków o rezygnacji z pełnionej funkcji w dniu 24 września 2017 r.
Nowy przewodniczący, Kley ma 66 lat, posiada doktorat z prawa i jest członkiem Rady Nadzorczej Deutsche Lufthansa AG od 2013 roku. Od 1998 do 2006 roku był Dyrektorem Finansowym Deutsche Lufthansa AG. W latach 2006 – 2016 był członkiem rady nadzorczej Merck KGaA, a od 2007 sprawował funkcję jej przewodniczącego.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznej



Wypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.