Co ma piernik do turystyki?
Jednym z gości III Forum Promocji Turystycznej będzie Andrzej Olszewski, twórca Żywego Muzeum Piernika. Opowie o tym, jak stworzyć produkt, który sam w sobie stanowi promocję dla miasta.
Czytaj więcej...
Promocja turystyki - co poszło źle
Trudno dziś uwierzyć w to, że na początku wieku na naszych rozwiązaniach w zarządzaniu promocją turystyczną wzorowały się inne kraje. Co poszło nie tak - dowiemy się na III Forum Promocji Turystycznej
Czytaj więcej...
Wiceprezydent Wrocławia na Forum
Magdalena Piasecka, wiceprezydent Wrocławia będzie gościem III Forum Promocji Turystycznej, które odbędzie 19 kwietnia we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Warszawa czarterem z Radomia
Prezes PPL powiedział, że Lotnisko w Radomiu rekomendowane jako komplementarne dla Lotniska Chopina – podała PAP.
Czytaj więcej...
Naprawa zarządzania promocją
archiwum prywatne Ile wiemy o tym, na czym polega system zarządzania promocją turystyczną? Jakich reform oczekuje środowisko? I jak wyglądają propozycje zmian, opracowane przez Wojciecha Fedyka?
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Co ma piernik do turystyki?
  • Promocja turystyki - co poszło źle
  • Wiceprezydent Wrocławia na Forum
  • Warszawa czarterem z Radomia
  • Naprawa zarządzania promocją

Reklama

Reklama

niedziela, 10 wrzesień 2017 09:55

Pewnik turystyczny? Toskania!

Napisane przez MG
Widok z okna Rezydencji Widok z okna Rezydencji archiwum Tuscanyforever

Luksusowy ośrodek turystyczny Tuscany Forever®, położony w Toskanii w okolicach Volterry zaprasza polskie biura podróży do współpracy. Naszym Gościom oferujemy klimatyczne, unikalnie zaprojektowane apartamenty w pięknej okolicy a naszym partnerom atrakcyjne warunki współpracy.

Prowadzimy wynajem apartamentów od sześciu lat. Z powodzeniem działamy na wymagającym włoskim rynku. Dotychczas nasze działania marketingowe były skoncentrowane na Klientach z Holandii i Niemiec i Austrii. W trakcie 6 lat dzialalności z sukcesem rozwinęliśmy współpracę z partnerami na tych rynkach W chwili obecnej planujemy rozszerzyć ofertę na rynek polski.

Ośrodek dysponuje 12 willami, w których mieszczą sie 32 apartamenty. Każdy z nich został urządzony w tradycyjnym stylu toskańskim, niemniej każdy z nich posiada unikatową aranżację.
Apartamenty różnią się wielkością i projektem wnętrz. Staramy się odpowiedzieć na zróżnicowane oczekiwania naszych Gości. Mogą oni spędzić leniwie czas nad jednym z trzech basenów lub aktywnie, korzystając z kortu tenisowego. Ogólnodostępny grill położony w centralnej części Rezydencji również cieszy się powodzeniem.

Wyjątkowo malowniczy krajobraz i atrakcje regionu stwarzają idealny klimat dla wypoczynku i eksploracji okolicznych miejscowości, w tym dóbr kultury stanowiących korzenie europejskiej cywilizacji. Dla osób ceniących sobie walory Regionu ważna jest lokalizacja Rezydencji: 40 minut jazdy samochodem od Pizy, ok. 1 godziny od Florencji i 30 minut od wybrzeża.

W okolicy znajdują się najbardziej znane winnice w regionach Bolgheri i Chianti. Pomagamy naszym Gościom w wyborze miejsc wartych zwiedzenia, a dla bardziej wymagających Klientów organizujemy wycieczki do winnic połączone z degustacją
.
Na terenie Rezydencji znajduje się restauracja Osteria Etrusca serwująca dania kuchni regionalnej i renomowane toskańskie wina. Restauracja jest otwarta od czerwca do września. Wczesną wiosną i jesienią zapewniamy śniadania w formie cateringu oraz rekomendujemy okoliczne restauracje ze znakomitą, włoską kuchnią.

Łukasz Janowski, Key Account Manager, powiedział: „Jesteśmy otwarci na współpracę i chętnie podejmiemy wspólne działania zarówno z partnerami, mającymi już inne obiekty w Toskanii jak i debiutującymi na tym rynku. Naszym atutem jest wysoki wskaźnik „powrotów” Klientów. Niektórzy spędzają z nami już piąte wakacje. Oceniamy, że standard i atmosfera Rezydencji , a także nasze starania skutkują wysokim poziomem satysfakcji Klientów. Mamy ambicje dalszego rozwoju i zapraszamy Państwa do podjęcia tego wyzwania wspólnie z nami.

Partnerom, którzy zdecydują się na współpracę, oferujemy atrakcyjną prowizję, wsparcie w działaniach rynkowych, materiały marketingowe i opiekę menadżera w czasie pobytów grupowych.
Klienci wyjeżdżają od nas zadowoleni, co w każdym przedsięwzięciu, a zwłaszcza w turystyce kreuje pozytywny wizerunek naszej Rezydencji i jej partnerów biznesowych.

Rosnąca popularność Włoch, a przede wszystkim Toskanii jako regionu nie tylko malowniczego ale przede wszystkim bezpiecznego powoduje istotny wzrost ruchu turystycznego. To doskonała szansa biznesowa zarówno dla nas jak dla Państwa”.

Kontakt:

Łukasz Janowski

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

+48663161703

Tuscany Forever 
Via di Casa alle Monache , Saline di Volterra, Pisa 56048, Italy 

www.tuscanyforever.it