Co ma piernik do turystyki?
Jednym z gości III Forum Promocji Turystycznej będzie Andrzej Olszewski, twórca Żywego Muzeum Piernika. Opowie o tym, jak stworzyć produkt, który sam w sobie stanowi promocję dla miasta.
Czytaj więcej...
Promocja turystyki - co poszło źle
Trudno dziś uwierzyć w to, że na początku wieku na naszych rozwiązaniach w zarządzaniu promocją turystyczną wzorowały się inne kraje. Co poszło nie tak - dowiemy się na III Forum Promocji Turystycznej
Czytaj więcej...
Wiceprezydent Wrocławia na Forum
Magdalena Piasecka, wiceprezydent Wrocławia będzie gościem III Forum Promocji Turystycznej, które odbędzie 19 kwietnia we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Warszawa czarterem z Radomia
Prezes PPL powiedział, że Lotnisko w Radomiu rekomendowane jako komplementarne dla Lotniska Chopina – podała PAP.
Czytaj więcej...
Naprawa zarządzania promocją
archiwum prywatne Ile wiemy o tym, na czym polega system zarządzania promocją turystyczną? Jakich reform oczekuje środowisko? I jak wyglądają propozycje zmian, opracowane przez Wojciecha Fedyka?
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Co ma piernik do turystyki?
  • Promocja turystyki - co poszło źle
  • Wiceprezydent Wrocławia na Forum
  • Warszawa czarterem z Radomia
  • Naprawa zarządzania promocją

Reklama

Reklama

poniedziałek, 21 sierpień 2017 10:36

Spotkanie inwestorów hotelarskich w Warszawie

Napisane przez MG
Hotel B&B we Wrocławiu Hotel B&B we Wrocławiu materiały prasowe

W dniach 12-13 września w hotelu Radisson Blu w Warszawie obędzie się 4. edycja konferencji Spotlight Hotel Investment Poland & CEE – najważniejszego wydarzenia dla inwestorów z branży hotelarskiej w Europie Środkowo-Wschodniej.

Wśród uczestników nie zabraknie przedstawicieli sieci hotelarskiej B&B, która w Polsce posiada już 5 obiektów i planuje dalszą ekspansję.

Warszawska konferencja szybko stała się ważnym miejscem spotkań przedstawicieli branży. To wyjątkowa okazja do spotkań i wymiany doświadczeń w gronie inwestorów, deweloperów, architektów, przedstawicieli sieci hotelarskich oraz instytucji finansujących.

Beatrice Bouchet, prezes B&B Hotels Polska, powiedziała: „Tematów do rozmów nie zabraknie, bo branża hotelarska kolejny już rok przeżywa w Polsce prawdziwy rozkwit. Napędza go przede wszystkim rozwój sektora podróży biznesowych, a także coraz większa liczba wydarzeń kulturalnych, społecznych i sportowych odbywających się w polskich miastach. Dostrzegamy związany z tym stały wzrost zainteresowania naszymi usługami, co utwierdza nas w planach rozwojowych, zakładających od 1 do nawet 5 debiutów w Polsce rocznie. Jednocześnie, w działaniach stawiamy zawsze na budowę trwałych relacji, a wrześniowa konferencja będzie idealną okazją do ich nawiązywania lub zacieśniania.”

Sesje tematyczne konferencji: Hotel Construction & Development, Investment, Financing, City, Chain, Newcomers, New Trends in Hospitality, Architecture & Design skupione będą wokół bieżącej tematyki i wyzwań stojących przed branżą hotelarską. Zaproszeni do udziału w dyskusjach goście zmierzą się z pytaniami m.in. o to, kto jest zainteresowany inwestycjami w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej i w co inwestuje, jaka jest dostępność finansowania dla inwestorów, w jaki sposób marki hotelowe rywalizują o klientów, a także, jak pokolenie millenialsów wpływa na trendy w branży.

Aneta Kłodaś, Managing Director Bluevine Consulting, organizator konferencji, podkreśliła: „W tym roku, reagując na potrzeby rynku, dodaliśmy do programu dwie nowe sesje tematyczne: Newcomers i New Trends in Hospitality. Chcemy, żeby w ten sposób obrazu rynku hotelowego dopełniły głosy sieci hotelowych, które nie działają jeszcze w Polsce lub w regionie CEE oraz głosy znawców nowych trendów w związanym z naszą branżą szpitalnictwie.”

W tegorocznej edycji konferencji Spotlight Hotel Investment Poland & CEE udział weźmie ponad 50 panelistów, między innymi przedstawiciele: B&B Hotels Group, Cushman & Wakefield, Orbis & Accor Hotels, Hilton Worldwide, The Rezidor Hotel Group, Vienna House, Christie & Co, RD bud, Grupa Plus Architekci, Louvre Hotels Group, Penta Investments, Mornington Capital Limited, Hardrock Hotels & Casino, Barcelo Hotels & Resorts, Revinate, Zoku Worldwide, Hotel GateAway, White & Case, BZ WBK, Pekao/UniCredit Corporate & Investment Banking, M&L Hospitality, Apex Alliance Hotel Management, Strabag Real Estate GmbH, Catalonia Hotels & Resorts.

Szczegółowy program oraz bilety są dostępne na: http://spotlighthotel.pl.