Smaki Europy we Wrocławiu
archiwum UM Wrocław Słoneczna pogoda, wakacje na horyzoncie i wiosna w pełni – to najlepszy czas na imprezy plenerowe. A mało która może konkurować z „Europą na widelcu” – festiwalem, który rozpocznie się wkrótce we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Best Reisen: tania ezgotyka
Best Reisen Group udowadnia, że dzięki nowej strategii produktowej wyjazdy do dalekich krajów nie muszą być drogie.
Czytaj więcej...
Sri Lanka liczy na Polaków
MM Polska jest dla Sri Lanki dość szybko rosnącym rynkiem turystyki przyjazdowej. W Warszawie po raz drugi zagościł roadshow zorganizowany przez Organizację Turystyczną Sri Lanki.
Czytaj więcej...
"Tezy Fedyka" o promocji turystyki
Większa elastyczność, wyeliminowanie dublowania działań i wyraźne określenie wskaźników oraz odpowiedzialności za prowadzone działania – to niektóre z potrzeb naprawy polskiego systemu zarządzania promocją turystyczną.
Czytaj więcej...
Islandia zaprasza na warsztaty
Promote Iceland, oficjalna agencja promocji Islandii, zaprasza przedstawicieli polskich biur podróży na warsztaty turystyczne w trzech miastach: Gdańsku, Krakowie i Warszawie.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Smaki Europy we Wrocławiu
  • Best Reisen: tania ezgotyka
  • Sri Lanka liczy na Polaków
  • "Tezy Fedyka" o promocji turystyki
  • Islandia zaprasza na warsztaty

Reklama

Reklama

poniedziałek, 21 sierpień 2017 10:36

Spotkanie inwestorów hotelarskich w Warszawie

Napisane przez MG
Hotel B&B we Wrocławiu Hotel B&B we Wrocławiu materiały prasowe

W dniach 12-13 września w hotelu Radisson Blu w Warszawie obędzie się 4. edycja konferencji Spotlight Hotel Investment Poland & CEE – najważniejszego wydarzenia dla inwestorów z branży hotelarskiej w Europie Środkowo-Wschodniej.

Wśród uczestników nie zabraknie przedstawicieli sieci hotelarskiej B&B, która w Polsce posiada już 5 obiektów i planuje dalszą ekspansję.

Warszawska konferencja szybko stała się ważnym miejscem spotkań przedstawicieli branży. To wyjątkowa okazja do spotkań i wymiany doświadczeń w gronie inwestorów, deweloperów, architektów, przedstawicieli sieci hotelarskich oraz instytucji finansujących.

Beatrice Bouchet, prezes B&B Hotels Polska, powiedziała: „Tematów do rozmów nie zabraknie, bo branża hotelarska kolejny już rok przeżywa w Polsce prawdziwy rozkwit. Napędza go przede wszystkim rozwój sektora podróży biznesowych, a także coraz większa liczba wydarzeń kulturalnych, społecznych i sportowych odbywających się w polskich miastach. Dostrzegamy związany z tym stały wzrost zainteresowania naszymi usługami, co utwierdza nas w planach rozwojowych, zakładających od 1 do nawet 5 debiutów w Polsce rocznie. Jednocześnie, w działaniach stawiamy zawsze na budowę trwałych relacji, a wrześniowa konferencja będzie idealną okazją do ich nawiązywania lub zacieśniania.”

Sesje tematyczne konferencji: Hotel Construction & Development, Investment, Financing, City, Chain, Newcomers, New Trends in Hospitality, Architecture & Design skupione będą wokół bieżącej tematyki i wyzwań stojących przed branżą hotelarską. Zaproszeni do udziału w dyskusjach goście zmierzą się z pytaniami m.in. o to, kto jest zainteresowany inwestycjami w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej i w co inwestuje, jaka jest dostępność finansowania dla inwestorów, w jaki sposób marki hotelowe rywalizują o klientów, a także, jak pokolenie millenialsów wpływa na trendy w branży.

Aneta Kłodaś, Managing Director Bluevine Consulting, organizator konferencji, podkreśliła: „W tym roku, reagując na potrzeby rynku, dodaliśmy do programu dwie nowe sesje tematyczne: Newcomers i New Trends in Hospitality. Chcemy, żeby w ten sposób obrazu rynku hotelowego dopełniły głosy sieci hotelowych, które nie działają jeszcze w Polsce lub w regionie CEE oraz głosy znawców nowych trendów w związanym z naszą branżą szpitalnictwie.”

W tegorocznej edycji konferencji Spotlight Hotel Investment Poland & CEE udział weźmie ponad 50 panelistów, między innymi przedstawiciele: B&B Hotels Group, Cushman & Wakefield, Orbis & Accor Hotels, Hilton Worldwide, The Rezidor Hotel Group, Vienna House, Christie & Co, RD bud, Grupa Plus Architekci, Louvre Hotels Group, Penta Investments, Mornington Capital Limited, Hardrock Hotels & Casino, Barcelo Hotels & Resorts, Revinate, Zoku Worldwide, Hotel GateAway, White & Case, BZ WBK, Pekao/UniCredit Corporate & Investment Banking, M&L Hospitality, Apex Alliance Hotel Management, Strabag Real Estate GmbH, Catalonia Hotels & Resorts.

Szczegółowy program oraz bilety są dostępne na: http://spotlighthotel.pl.