O co chodzi w akcji "za pół ceny"
Zbliżają się dziesiąta rocznica pierwszej akcji „Poznań za pół ceny”. O tym, jak się rozwinęła, co dała miastu i jak jest kopiowana przez innych rozmawiamy z jej twórcą, Janem Mazurczakiem.
Czytaj więcej...
Smaki Europy we Wrocławiu
archiwum UM Wrocław Słoneczna pogoda, wakacje na horyzoncie i wiosna w pełni – to najlepszy czas na imprezy plenerowe. A mało która może konkurować z „Europą na widelcu” – festiwalem, który rozpocznie się wkrótce we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Best Reisen: tania ezgotyka
Best Reisen Group udowadnia, że dzięki nowej strategii produktowej wyjazdy do dalekich krajów nie muszą być drogie.
Czytaj więcej...
Sri Lanka liczy na Polaków
MM Polska jest dla Sri Lanki dość szybko rosnącym rynkiem turystyki przyjazdowej. W Warszawie po raz drugi zagościł roadshow zorganizowany przez Organizację Turystyczną Sri Lanki.
Czytaj więcej...
"Tezy Fedyka" o promocji turystyki
Większa elastyczność, wyeliminowanie dublowania działań i wyraźne określenie wskaźników oraz odpowiedzialności za prowadzone działania – to niektóre z potrzeb naprawy polskiego systemu zarządzania promocją turystyczną.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • O co chodzi w akcji "za pół ceny"
  • Smaki Europy we Wrocławiu
  • Best Reisen: tania ezgotyka
  • Sri Lanka liczy na Polaków
  • "Tezy Fedyka" o promocji turystyki

Reklama

Reklama

piątek, 30 czerwiec 2017 00:23

Rozpoczął się remont hotelu Warszawa w Augustowie

Napisane przez MG
Rozpoczął się remont hotelu Warszawa w Augustowie archiwum IGHP

Rozpoczęły się prace związane z modernizacją Hotelu Warszawa SPA & Resort w Augustowie, dzięki którym obiekt będzie mógł ubiegać się o 4. gwiazdkę i tym samym stanie się pierwszym hotelem 4-gwiazdkowym w Augustowie i okolicy.

Położony tuż nad brzegiem jeziora Necko Hotel Warszawa SPA & Resort właśnie rozpoczął pierwsze prace modernizacyjne. Ich ukończenie jest zaplanowane na maj 2018 roku. Warto na efekty poczekać, bo planowany jest szeroki zakres prac, m.in.: klimatyzacja w pokojach, wymiana central wentylacyjnych, wymiana starej i montaż nowej windy.

Zamierzeniem inwestora jest również modernizacja ogólnodostępnych łazienek oraz modernizacja ciągów komunikacyjnych, holi głównych. Co ważne, sale konferencyjne zostaną nie tylko odnowione, ale też unowocześnione, w tym o nowy sprzęt multimedialny. Podjazd przy hotelu będzie zadaszony, a system parkingowy będzie w pełni automatyczny, co umożliwi klientom bezobsługowy wjazd oraz  wyjazd z parkingu. Hotel zyska siłownię zewnętrzną, a ulubione miejsca gości: SPA oraz bar z widokiem na jezioro również zostaną zrewitalizowane, by jeszcze bardziej wyjść naprzeciw odwiedzającym i pozwolić im spędzić niezapomniane chwile w hotelu.

Bez wątpienia będzie też ładniej, bo budynek zyska nową elewację oraz wymienione zostaną balustrady balkonowe. Jednocześnie hotel, który jest aktywnym członkiem IGHP, będzie starał się spełnić wszystkie wymagania kategoryzacyjne dotyczące obiektów czterogwiazdkowych.  

Hotel Warszawa jest członkiem IGHP

IGHP