Co ma piernik do turystyki?
Jednym z gości III Forum Promocji Turystycznej będzie Andrzej Olszewski, twórca Żywego Muzeum Piernika. Opowie o tym, jak stworzyć produkt, który sam w sobie stanowi promocję dla miasta.
Czytaj więcej...
Promocja turystyki - co poszło źle
Trudno dziś uwierzyć w to, że na początku wieku na naszych rozwiązaniach w zarządzaniu promocją turystyczną wzorowały się inne kraje. Co poszło nie tak - dowiemy się na III Forum Promocji Turystycznej
Czytaj więcej...
Wiceprezydent Wrocławia na Forum
Magdalena Piasecka, wiceprezydent Wrocławia będzie gościem III Forum Promocji Turystycznej, które odbędzie 19 kwietnia we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Warszawa czarterem z Radomia
Prezes PPL powiedział, że Lotnisko w Radomiu rekomendowane jako komplementarne dla Lotniska Chopina – podała PAP.
Czytaj więcej...
Naprawa zarządzania promocją
archiwum prywatne Ile wiemy o tym, na czym polega system zarządzania promocją turystyczną? Jakich reform oczekuje środowisko? I jak wyglądają propozycje zmian, opracowane przez Wojciecha Fedyka?
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Co ma piernik do turystyki?
  • Promocja turystyki - co poszło źle
  • Wiceprezydent Wrocławia na Forum
  • Warszawa czarterem z Radomia
  • Naprawa zarządzania promocją

Reklama

Reklama

piątek, 30 czerwiec 2017 00:23

Rozpoczął się remont hotelu Warszawa w Augustowie

Napisane przez MG
Rozpoczął się remont hotelu Warszawa w Augustowie archiwum IGHP

Rozpoczęły się prace związane z modernizacją Hotelu Warszawa SPA & Resort w Augustowie, dzięki którym obiekt będzie mógł ubiegać się o 4. gwiazdkę i tym samym stanie się pierwszym hotelem 4-gwiazdkowym w Augustowie i okolicy.

Położony tuż nad brzegiem jeziora Necko Hotel Warszawa SPA & Resort właśnie rozpoczął pierwsze prace modernizacyjne. Ich ukończenie jest zaplanowane na maj 2018 roku. Warto na efekty poczekać, bo planowany jest szeroki zakres prac, m.in.: klimatyzacja w pokojach, wymiana central wentylacyjnych, wymiana starej i montaż nowej windy.

Zamierzeniem inwestora jest również modernizacja ogólnodostępnych łazienek oraz modernizacja ciągów komunikacyjnych, holi głównych. Co ważne, sale konferencyjne zostaną nie tylko odnowione, ale też unowocześnione, w tym o nowy sprzęt multimedialny. Podjazd przy hotelu będzie zadaszony, a system parkingowy będzie w pełni automatyczny, co umożliwi klientom bezobsługowy wjazd oraz  wyjazd z parkingu. Hotel zyska siłownię zewnętrzną, a ulubione miejsca gości: SPA oraz bar z widokiem na jezioro również zostaną zrewitalizowane, by jeszcze bardziej wyjść naprzeciw odwiedzającym i pozwolić im spędzić niezapomniane chwile w hotelu.

Bez wątpienia będzie też ładniej, bo budynek zyska nową elewację oraz wymienione zostaną balustrady balkonowe. Jednocześnie hotel, który jest aktywnym członkiem IGHP, będzie starał się spełnić wszystkie wymagania kategoryzacyjne dotyczące obiektów czterogwiazdkowych.  

Hotel Warszawa jest członkiem IGHP

IGHP