Reklama

Reklama

Reklama

wtorek, 11 marzec 2014 14:24

Nowy dyrektor warszawskiego hotelu Westin Warsaw

Napisane przez AG
Stefan Friedl Stefan Friedl archiwum

Stefan Friedl w hotelach na całym świecie pracuje od ponad dwudziestu lat.

Przed Warszawą Stefan Friedl przez ostatnie trzy lata pełnił funkcję dyrektora sprzedaży i marketingu hotelu The Westin Palace. Wcześniej zaś zdobywał doświadczenie m.in. jako zastępca dyrektora generalnego w hotelu St. Regis Bali Resort, dyrektor sprzedaży i marketingu w Dubaju, Frankfurcie, Nowym Jorku, Bazylei i Monachium.
W Westin Warsaw będzie odpowiedzialny pracę działów operacyjnych hotelu, m. in.: gastronomii, recepcji, służby pięter, technicznego i innych.

Stefan Friedl powiedział: "Uwielbiam branżę hotelarską - tu każdy dzień jest inny. Kontakty z gośćmi z całego świata, praca zespołowa to elementy, które powodują, że od wielu lat świetnie się w hotelarstwie realizuję i poszerzam horyzonty."

Stefan Friedl studiował zarządzanie hotelem, mówi płynnie po niemiecku, angielsku i hiszpańsku.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.