Koniec dublowania składki na TFG
MM Sprzedaż imprez turystycznych drugiemu touroperatorowi w celu dalszej odsprzedaży nie będzie podlegała przepisom nowej ustawy. Według interpretacji PIT, składkę na TFG będzie musiał płacić tylko ten organizator, który podpisze umowę z klientem.
Czytaj więcej...
LOT nie chce być PUN PUT-em
Ustawa o imprezach turystycznych jest na tyle uciążliwa, że wielu przedsiębiorców rozważa wprowadzenie korekt w swojej działalności biznesowej, tak aby nie podlegać nowemu prawu.
Czytaj więcej...
O co chodzi w akcji "za pół ceny"
Zbliżają się dziesiąta rocznica pierwszej akcji „Poznań za pół ceny”. O tym, jak się rozwinęła, co dała miastu i jak jest kopiowana przez innych rozmawiamy z jej twórcą, Janem Mazurczakiem.
Czytaj więcej...
Smaki Europy we Wrocławiu
archiwum UM Wrocław Słoneczna pogoda, wakacje na horyzoncie i wiosna w pełni – to najlepszy czas na imprezy plenerowe. A mało która może konkurować z „Europą na widelcu” – festiwalem, który rozpocznie się wkrótce we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Sri Lanka liczy na Polaków
MM Polska jest dla Sri Lanki dość szybko rosnącym rynkiem turystyki przyjazdowej. W Warszawie po raz drugi zagościł roadshow zorganizowany przez Organizację Turystyczną Sri Lanki.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Koniec dublowania składki na TFG
  • LOT nie chce być PUN PUT-em
  • O co chodzi w akcji "za pół ceny"
  • Smaki Europy we Wrocławiu
  • Sri Lanka liczy na Polaków

Reklama

Reklama

piątek, 07 kwiecień 2017 14:58

Nowy dyrektor regionalny IGHP w woj. łódzkim

Napisane przez MG
Jolanta Tylus Jolanta Tylus archiwum IGHP

Jolanta Tylus, odpowiedzialna za Hotel Holiday Inn w Łodzi, została dyrektorem regionalnym Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego w województwie łódzkim.

Jolanta Tylus pierwsze kroki w hotelarstwie stawiała w hotelu Marriott, gdzie pracowała w dziale HR, administracji i sprzedaży. W 2003 roku objęła stanowisko dyrektora handlowego w EXPO XXI, a w 2005 roku dyrektora fundacji w Polish Prestige Hotels & Resorts. Jolanta Tylus była związana z siecią Starwood, gdzie zarządzała sprzedażą hoteli Sheraton i Westin, a także z hotelem Courtyard by Marriott, gdzie pracowała na stanowisku zastępcy dyrektora hotelu. W latach 2008-2012 była zatrudniona w sieci hotelowej Louvre Hotels Group - do września 2010 roku na stanowisku dyrektora generalnego w Katowicach, a od 1 października do stycznia 2012 roku w Szczecinie. Obecnie jest dyrektorem hotelu Holiday Inn w Łodzi, z którym związana jest od otwarcia w 2012 roku.

Prywatnie wielbicielka teatru i dobrej literatury. Jako była koszykarka jest niezwykle aktywną osobą i stale podejmuje nowe wyzwania. Relaksuje ją sport, systematycznie biega, także półmaratony.

Inicjatywa powołania dyrektorów regionalnych ma na celu intensyfikację prac na terenie całego kraju. Do zadań przedstawicieli Izby we wszystkich województwach należy m.in.: usprawnienie komunikacji środowiska hotelarzy, upowszechnianie wiedzy o działaniach lobbingowych Izby, monitorowanie wydarzeń branżowych czy współpraca z władzami, samorządami i innymi instytucjami.