Koniec dublowania składki na TFG
MM Sprzedaż imprez turystycznych drugiemu touroperatorowi w celu dalszej odsprzedaży nie będzie podlegała przepisom nowej ustawy. Według interpretacji PIT, składkę na TFG będzie musiał płacić tylko ten organizator, który podpisze umowę z klientem.
Czytaj więcej...
LOT nie chce być PUN PUT-em
Ustawa o imprezach turystycznych jest na tyle uciążliwa, że wielu przedsiębiorców rozważa wprowadzenie korekt w swojej działalności biznesowej, tak aby nie podlegać nowemu prawu.
Czytaj więcej...
O co chodzi w akcji "za pół ceny"
Zbliżają się dziesiąta rocznica pierwszej akcji „Poznań za pół ceny”. O tym, jak się rozwinęła, co dała miastu i jak jest kopiowana przez innych rozmawiamy z jej twórcą, Janem Mazurczakiem.
Czytaj więcej...
Smaki Europy we Wrocławiu
archiwum UM Wrocław Słoneczna pogoda, wakacje na horyzoncie i wiosna w pełni – to najlepszy czas na imprezy plenerowe. A mało która może konkurować z „Europą na widelcu” – festiwalem, który rozpocznie się wkrótce we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Sri Lanka liczy na Polaków
MM Polska jest dla Sri Lanki dość szybko rosnącym rynkiem turystyki przyjazdowej. W Warszawie po raz drugi zagościł roadshow zorganizowany przez Organizację Turystyczną Sri Lanki.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Koniec dublowania składki na TFG
  • LOT nie chce być PUN PUT-em
  • O co chodzi w akcji "za pół ceny"
  • Smaki Europy we Wrocławiu
  • Sri Lanka liczy na Polaków

Reklama

Reklama

wtorek, 07 marzec 2017 13:21

Rekordowa liczba 100 tysięcy pokoi w hotelach Hilton

Napisane przez MG
Hotel w Aberdeen Hotel w Aberdeen archiwum Hilton

Hilton ogłosił, że osiągnął liczbę 100 000 pokoi w regionie Europy, Bliskiego Wschodu oraz Afryki.

W regionie EMEA (Europa, Bliski Wschód i Afryka) obserwowano jednostkowy wzrost na poziomie ponad 20 000 pokoi w ciągu ostatnich trzech lat. Trend ten będzie kontynuowany, gdyż aż blisko 40 000 pokoi znajduje się w budowanych obecnie obiektach, których otwarcie planowane jest na koniec 2020 roku.

Patrick Fitzgibbon, starszy wiceprezes ds. rozwoju na region Europy i Afryki w Hilton, powiedział: „Osiągnięcie liczby 100 000 pokoi jest znaczącym krokiem milowym dla nas jako firmy, zwłaszcza biorąc pod uwagę rozpiętość portfolio sieci w regionie Europy i Afryki. Ponad 60 proc. pokoi, z planowanych w ciągu następnych lat projektów, znajduje się już w budowie, co świadczy o tym, że region ten jest niesamowicie dynamiczny i inspirujący dla całej branży.”

Nowości w ramach sieci Hilton:

Dzięki planowanym inwestycjom w ciągu następnych 3 lat podwoi się liczba hoteli Hampton by Hilton i Hilton Garden Inn
W 2016 r. otwarto setny hotel DoubleTree by Hilton w regionie EMEA (DoubleTree by Hilton Madrid Prado)
W 2016 r., w Rejkiawiku otwarto pierwszy hotel nowej marki Canopy by Hilton
Curio – a Collection by Hilton, rośnie w siłę w regionie EMEA, posiadając 16 hoteli już działających lub będących na różnych stadiach rozwoju.

Patrick Fitzgibbon dodał: “W ostatnim dziesięcioleciu wprowadziliśmy na rynek 5 nowych marek, które umożliwiły nam ożywienie wzrostu w różnych segmentach, w tym hoteli średniego poziomu cenowego rozwijanych obecnie w ponad 200 lokalizacjach. Z sukcesem uruchomiliśmy również niepowtarzalną markę Curio, kontynuowaliśmy rozwój naszej flagowej marki Hilton oraz poszerzaliśmy ofertę hoteli luksusowych. Właściciele hoteli naszych marek zostali nagrodzeni najwyższymi w historii wskaźnikami obłożenia w skali całego świata. Przewidujemy, iż w 2017 roku będziemy mogli pochwalić się kolejnymi sukcesami w regionie Europy i Afryki.”

Region EMEA w liczbach:

5 477 nowych pokoi otwartych w 2016 roku – liczba ta pozwoliła osiągnąć poziom 100 000 pokoi w hotelach sieci Hilton
23 384 pokoi otwartych w ciągu ostatnich trzech lat
planowo ponad 11 000 pokoi otworzy się w 2017 (ponad 40 000 do końca 2020 r.)
Łącznie ponad 64 000 pokoi znajduje się w dotychczas ogłoszonych inwestycjach
Około 50 proc.planowanych inwestycji znajduje się w regionie EMEA