Nie piszmy ustawy o POT?
Systemu promocji turystyki w Polsce nigdy nie było - trzeba go stworzyć od nowa. Potrzeba o wiele więcej niż jedynie nowelizacji ustawy o POT.
Czytaj więcej...
Co ma piernik do turystyki?
Jednym z gości III Forum Promocji Turystycznej będzie Andrzej Olszewski, twórca Żywego Muzeum Piernika. Opowie o tym, jak stworzyć produkt, który sam w sobie stanowi promocję dla miasta.
Czytaj więcej...
Promocja turystyki - co poszło źle
Trudno dziś uwierzyć w to, że na początku wieku na naszych rozwiązaniach w zarządzaniu promocją turystyczną wzorowały się inne kraje. Co poszło nie tak - dowiemy się na III Forum Promocji Turystycznej
Czytaj więcej...
Warszawa czarterem z Radomia
Prezes PPL powiedział, że Lotnisko w Radomiu rekomendowane jako komplementarne dla Lotniska Chopina – podała PAP.
Czytaj więcej...
Naprawa zarządzania promocją
archiwum prywatne Ile wiemy o tym, na czym polega system zarządzania promocją turystyczną? Jakich reform oczekuje środowisko? I jak wyglądają propozycje zmian, opracowane przez Wojciecha Fedyka?
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Nie piszmy ustawy o POT?
  • Co ma piernik do turystyki?
  • Promocja turystyki - co poszło źle
  • Warszawa czarterem z Radomia
  • Naprawa zarządzania promocją

Reklama

Reklama

środa, 01 marzec 2017 17:33

Zamek Biskupi w Janowie Podlaskim nominowany do MP Power Venue

Napisane przez MG
Zamek Biskupi Zamek Biskupi archiwum Zamek Biskupi

Zamek Biskupi w Janowie Podlaskim i Hotel Tobaco w Łodzi znalazły się wśród obiektów nominowanych do nagrody MP Power Awards w kategorii – MP Power Venue.

Jury konkursu MP Power Awards ogłosiło nominowane do nagrody obiekty. MP Power Venue to wyróżnienie dla miejsc ze szczególnym potencjałem do organizacji różnego rodzaju wydarzeń. Laureaci zostaną poznani podczas finałowej gali, która odbędzie się 24 marca w przestrzeniach Torów Wyścigów Konnych „Służewiec” w Warszawie,

W MP Power Venue zaprezentowane zostały miejsca takie jak hotele, centra konferencyjne i obiekty unikatowe z największym eventowym potencjałem. Nagrody zostaną przyznane w kategoriach Event, Kongres, Biznes, Multi i Unique. Jury, wybierając nominacje oceniać będzie możliwości obiektu pod kątem realizacji określonego typu wydarzeń, jego atrakcyjność, rozwiązania dedykowane branży spotkań, politykę współpracy z branżą spotkań czy innowacyjność.

Artur Trukawiński – Cluster General Manager – Zamek Biskupi w Janowie Podlaskim & Hotel Tobaco w Łodzi, powiedział: „Jest nam ogromnie miło móc znaleźć się wśród obiektów najbardziej wyselekcjonowanych marek z wypracowaną już reputacją. Sama nominacja jest już dla Zamku Biskupiego w Janowie Podlaskim i Hotelu Tobaco w Łodzi ogromnym awansem. Znalezienie się w grupie wyróżnionych obiektów do organizacji różnego rodzaju wydarzeń to już awans dla moich dwóch zespołów. Zamek Biskupi w Janowie Podlaskim i Hotel Tobaco w Łodzi nominowane są dwóch różnych kategoriach tj. Biznes venue i Unique venue ze względu na swój niepowtarzalny charakter.”

Pozostałe nominowane obiekty w konkursie

NOMINACJE
Event venue
DoubleTree by Hilton Łódź & Wytwórnia
Hard Rock Cafe Warsaw
Hotel Mercure Kasprowy Zakopane
Biznes venue
Hotel Tobaco, Łódź
Polonia Palace Hotel, Warszawa
Sound Garden Hotel Airport, Warszawa
Kongres venue
G2A Arena, Rzeszów
Lubelskie Centrum Konferencyjne w Lublinie
Nosalowy Dwór Resort & Spa, Zakopane
Multi venue
Concordia Design Poznań
Europejskie Centrum Solidarności, Gdańsk
ICE Kraków
Unique venue
Kopalnia Guido, Zabrze
Narodowe Forum Muzyki, Wrocław
Zamek Biskupi w Janowie Podlaskim

Zwycięzcy zostaną ogłoszeni podczas uroczystego finału konkursu – gali MP Power Night, która odbędzie się 24 marca w przestrzeni Toru Wyścigów Konnych „Służewiec”. Organizatorem konkursu jest portal MeetingPlanner.pl a partnerem części MP Power Venue jest firma Z-Factor.