Reklama

Reklama

Reklama

wtorek, 21 luty 2017 11:51

Targi Internorga – bezpłatny wstęp dla członków IGHP

Napisane przez MG

Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego podpisała porozumienie z organizatorem 91. Międzynarodowych Targów Hotelarstwa, Gastronomii, Żywienia Zbiorowego, Piekarnictwa i Cukiernictwa INTERNORGA, na mocy którego członkowie Izby mogą bezpłatnie uczestniczyć w imprezie. Targi odbędą się w Hamburgu między 17 a 21 marca 2017.

Program Targów INTERNORGAobejmuje między innymi techniki kuchenne i gastronomiczne oraz wyposażenie zaplecza kuchennego, żywność i napoje, w tym napoje alkoholowe, wyposażenie hoteli i pokoi hotelowych, restauracji, barów, kawiarni, stołówek i punktów żywienia zbiorowego, sprzęt komputerowy i oprogramowanie dla branży systemy rejestrujące i zabezpieczające, systemy rezerwacji hotelowych, wydawnictwa i prasę fachową.
91. edycja targów to także liczne kongresy, fora, wykłady, pokazy, prezentacje i konkursy.
Targi Internorga to najstarsza (od 1921 roku) i największa w Europie oraz jedna z największych i najbardziej prestiżowych imprez wystawienniczych branży HoReCa na świecie. Dzięki dużej liczbie wystawców (ponad 1300 firm) i zwiedzających (ponad 95 tys. gości) oraz ich najwyższej fachowości (ponad 90% gości to fachowcy z branży) targi dają najlepszą okazję do zapoznania się z najnowszymi trendami i innowacjami w branży oraz nawiązania dużej liczby kontaktów handlowych.
Targi Internorga są barometrem branży gastronomicznej w Europie. To w czasie tej imprezy tworzą się trendy na nadchodzący sezon, pokazywane są nowatorskie produkty i techniczne innowacje. Wiele firm czeka z premierową prezentacją swoich nowości właśnie na targi w Hamburgu.
Bezpłatne wejściówki można otrzymać od IGHP, pisząc na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej informacji o targach znajduje się na stronie http://www.internorga.com/en/.

IGHP

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.