Bez smartfona nie ma podróży
Turyści są coraz bardziej uzależnieni od urządzeń mobilnych i oczekują, że usługodawcy będą komunikowali się z nimi tym kanałem – wynika z badań firmy Travelport.
Czytaj więcej...
Nie piszmy ustawy o POT?
Systemu promocji turystyki w Polsce nigdy nie było - trzeba go stworzyć od nowa. Potrzeba o wiele więcej niż jedynie nowelizacji ustawy o POT.
Czytaj więcej...
Promocja turystyki - co poszło źle
Trudno dziś uwierzyć w to, że na początku wieku na naszych rozwiązaniach w zarządzaniu promocją turystyczną wzorowały się inne kraje. Co poszło nie tak - dowiemy się na III Forum Promocji Turystycznej
Czytaj więcej...
Warszawa czarterem z Radomia
Prezes PPL powiedział, że Lotnisko w Radomiu rekomendowane jako komplementarne dla Lotniska Chopina – podała PAP.
Czytaj więcej...
Co ma piernik do turystyki?
Jednym z gości III Forum Promocji Turystycznej będzie Andrzej Olszewski, twórca Żywego Muzeum Piernika. Opowie o tym, jak stworzyć produkt, który sam w sobie stanowi promocję dla miasta.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Bez smartfona nie ma podróży
  • Nie piszmy ustawy o POT?
  • Promocja turystyki - co poszło źle
  • Warszawa czarterem z Radomia
  • Co ma piernik do turystyki?

Reklama

Reklama

wtorek, 24 styczeń 2017 10:55

Teatralny Hotel Głęboczek

Napisane przez MG
Głęboczek Vine Resort&SPA Głęboczek Vine Resort&SPA archiwum Głęboczek Vine Resort&SPA

Scena Bachusa to nowatorski projekt artystyczno-kulturalny w Głęboczek Vine Resort&SPA.

To przedsięwzięcie artystyczno-kulturalne realizowane w hotelu Głęboczek Vine Resort&SPA. Jego celem jest organizacja wydarzeń o charakterze kulturalnym adresowanych nie tylko do gości hotelowych, ale przede wszystkim do lokalnej społeczności.

Głęboczek Vine Resort&SPA, zlokalizowany na Pojezierzu Brodnickim, to doskonałe miejsce do organizacji tego typu przedsięwzięcia. Sielska atmosfera, wysoki standard usług i wielokrotnie doceniana jakość obsługi, a przede wszystkim strefa hotelowa Winnica II z Salą Barolo. Multifunkcyjna sala eventowa Barolo o powierzchni 510 m2 pozwala na organizację wszelkie rodzaju wydarzeń artystycznych.

Gospodarze mają ambicję, by na Scenie Bachusa gościły prawdziwe gwiazdy - aktorzy, muzycy i artyści znani szerokiej publiczności, a prezentowane spektakle i koncerty charakteryzowały się wysokim poziomem artystycznym.

Komedia "Mayday 2" to kolejny spektakl w ramach projektu Scena Bachusa, który odbędzie się w niedzielę, 12 lutego br. w Głęboczku.

W spektaklu wystąpią:
Stanley: Michał Koterski
John: Michał Milowicz
Mary: Kamila Polak
Vicki: Katarzyna Polewany
Gavin: Marcin Mroczek
Tata: Marek Włodarczyk

Autorem tekstu jest Ray Cooney, światowej sławy mistrz farsy. Mayday 2 opowiada historię taksówkarza, który prowadzi podwójne życie. Posiada dwa domy, dwie piękne żony, a co ciekawe udaje mu się wieść takie życie przez szereg lat nie wzbudzając żadnych podejrzeń. Jest jednak jedno małe ale… pewnego dnia jego dorastające dzieci dowiadują się przypadkiem o sobie, a zbieżność wydarzeń i zaciekawienie sprawiają, że chcą się spotka
Co się stanie jeśli dwójka jego dzieci z różnych małżeństw naprawdę się pozna? Którą żonę powinien wybrać nasz bohater? Aby się przekonać trzeba zobaczyć ten spektakl.
Mistrzowski scenariusz, autentyczna gra aktorska i niewiarygodne zwroty akcji to gwarancja niezapomnianego wieczoru.

www.gleboczek.pl

Głęboczek Vine Resort&SPA jest członkiem IGHP

IGHP