Co ma piernik do turystyki?
Jednym z gości III Forum Promocji Turystycznej będzie Andrzej Olszewski, twórca Żywego Muzeum Piernika. Opowie o tym, jak stworzyć produkt, który sam w sobie stanowi promocję dla miasta.
Czytaj więcej...
Promocja turystyki - co poszło źle
Trudno dziś uwierzyć w to, że na początku wieku na naszych rozwiązaniach w zarządzaniu promocją turystyczną wzorowały się inne kraje. Co poszło nie tak - dowiemy się na III Forum Promocji Turystycznej
Czytaj więcej...
Wiceprezydent Wrocławia na Forum
Magdalena Piasecka, wiceprezydent Wrocławia będzie gościem III Forum Promocji Turystycznej, które odbędzie 19 kwietnia we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Warszawa czarterem z Radomia
Prezes PPL powiedział, że Lotnisko w Radomiu rekomendowane jako komplementarne dla Lotniska Chopina – podała PAP.
Czytaj więcej...
Naprawa zarządzania promocją
archiwum prywatne Ile wiemy o tym, na czym polega system zarządzania promocją turystyczną? Jakich reform oczekuje środowisko? I jak wyglądają propozycje zmian, opracowane przez Wojciecha Fedyka?
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Co ma piernik do turystyki?
  • Promocja turystyki - co poszło źle
  • Wiceprezydent Wrocławia na Forum
  • Warszawa czarterem z Radomia
  • Naprawa zarządzania promocją

Reklama

Reklama

wtorek, 17 styczeń 2017 12:49

Głęboczek Vine Resort&SPA z tytułem Luxury Resort&SPA of The Year 2017

Napisane przez MG

Hotel Głęboczek Vine Resort&SPA po raz drugi zdobył prestiżowy tytuł Luxury Resort&SPA of the Year.

Luxury Travel Awards to nagrody przyznawane dla firm z branży turystycznej - zarówno hoteli, linii lotniczych jak i biur podróży. Co roku wydawany jest także specjalny przewodnik opisujący luksusowe miejsca na świecie - Luxury Travel Guide, który stanowi kompleksowe i obiektywne kompendium wiedzy dotyczące najlepszych na całym świecie miejsc - hoteli, uzdrowisk, miejscowości wypoczynkowych i wielu innych.
Hotel Głęboczek Vine Resort&SPA zlokalizowany jest na Pojezierzu Brodnickim, nad brzegiem jeziora Forbin. Unikalna architektura resortu to połączenie historycznej zabudowy zagrodowo-dworskiej z elementami stylu etno i nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi.

Głęboczek Vine Resort & SPA dysponuje 66 pokojami (w tym apartamentem „Chata SPA” z prywatną sauną i widokiem na jezioro Forbin). Goście mogą korzystać m.in.: z basenu, vitality pool, strefy Łaźni Brodnickich, Vine SPA z bogatą ofertą zabiegów opartych na winoterapii, masażu w wodzie, akademii golfa, geoceching, ścieżek rowerowych, tras do wędrówek pieszych i Nordic Walking.
Hotel Głęboczek Vine Resort&SPA jest członkiem IGHP.

IMG 7018 dev

IGHP