Co ma piernik do turystyki?
Jednym z gości III Forum Promocji Turystycznej będzie Andrzej Olszewski, twórca Żywego Muzeum Piernika. Opowie o tym, jak stworzyć produkt, który sam w sobie stanowi promocję dla miasta.
Czytaj więcej...
Promocja turystyki - co poszło źle
Trudno dziś uwierzyć w to, że na początku wieku na naszych rozwiązaniach w zarządzaniu promocją turystyczną wzorowały się inne kraje. Co poszło nie tak - dowiemy się na III Forum Promocji Turystycznej
Czytaj więcej...
Wiceprezydent Wrocławia na Forum
Magdalena Piasecka, wiceprezydent Wrocławia będzie gościem III Forum Promocji Turystycznej, które odbędzie 19 kwietnia we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Warszawa czarterem z Radomia
Prezes PPL powiedział, że Lotnisko w Radomiu rekomendowane jako komplementarne dla Lotniska Chopina – podała PAP.
Czytaj więcej...
Naprawa zarządzania promocją
archiwum prywatne Ile wiemy o tym, na czym polega system zarządzania promocją turystyczną? Jakich reform oczekuje środowisko? I jak wyglądają propozycje zmian, opracowane przez Wojciecha Fedyka?
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Co ma piernik do turystyki?
  • Promocja turystyki - co poszło źle
  • Wiceprezydent Wrocławia na Forum
  • Warszawa czarterem z Radomia
  • Naprawa zarządzania promocją

Reklama

Reklama

czwartek, 05 styczeń 2017 11:41

Ferie z Super Nianią w hotelach Zdrojowej

Napisane przez MG
Sala dziecięca w Marine Hotel Sala dziecięca w Marine Hotel archiwum Zdrojova Hotels

Zdrojowa Hotels zaprasza do Kołobrzegu na ferie z Dorotą Zawadzką – ekspertem pedagogiki, znaną i lubianą w Polsce psycholog. W hotelach Marine Hotel***** oraz Diune Hotel***** odbędą się warsztaty i animacje pod hasłem „Otulmy zimę”.

Program bogaty w spotkania, czytanie bajek i kreatywne warsztaty, to gratka zarówno dla dzieci, jak i ich rodziców. To doskonała okazja, aby zasięgnąć wiedzy, wzmocnić rodzinne więzi, a przede wszystkim miło spędzić czas.

Dorota Zawadzka zaprasza do Marine Hotel***** w dniach 16-20 stycznia, a do Diune Hotel***** pomiędzy 13 a 17 lutego 2017 r. Prowadząca pomoże rodzicom stać się takimi, jakimi zawsze chcieli być, poznać lepiej swoje dziecko i dowiedzieć się, jak mu pomóc poznać siebie. W programie zaplanowano spotkania w formie wykładu lub warsztatów dla dorosłych – nie tylko o dzieciach oraz spotkania warsztatowe dla dzieci rozwijające ich inteligencję emocjonalną i społeczną. Nie zabraknie również wspólnych rodzinnych pogaduch w ciepłej atmosferze, wieczorów głośnego czytania oraz indywidualnych spotkań przy kawie dla wszystkich chętnych. Udział w imprezie jest bezpłatny i dedykowany gościom hoteli.

Hotele Zdrojowej są przyjazne rodzinom z dziećmi. Zarówno w Marine Hotel*****, jak i w Diune Hotel***** zaprojektowano specjalne strefy dobrej zabawy. Na maluchów czeka moc atrakcji w wypełnionym zabawkami Kids Clubie, w strefie SPA z brodzikiem dla dzieci oraz podczas zajęć z animatorkami. Nie zapomniano także o praktycznych hotelowych udogodnieniach takich jak łóżeczka, podgrzewacze czy przewijaki. Specjalne menu, prezentowane w atrakcyjnej formie 3D, zadowoli dziecięce podniebienia i zapewni maluchom energię do odkrywania świata. Najmłodsi mogą też skorzystać ze strefy wellness z dedykowaną ofertą. Marine Hotel***** został wyróżniony w Profit Hotel Awards 2016 w kategorii Obiekt dla rodzin z dziećmi.

Zdrojowa Hotels to dynamicznie rozwijający się rodzinny, kołobrzeski operator obiektów hotelarskich premium realizowanych w najpiękniejszych polskich miejscowościach wypoczynkowych i tylko w najlepszych lokalizacjach. Aktualnie prowadzi 9 obiektów nad morzem i w górach, w tym najnowsze: Diune Hotel***** & Resort w Kołobrzegu oraz Baltic Park Molo Apartments w Świnoujściu.
Zdrojowa Hotels są członkiem IGHP

IGHP