Reklama

Reklama

Reklama

środa, 10 sierpień 2016 11:31

Program lojalnościowy sieci Accor wzbogacony o samochody

Napisane przez MG

Hertz, wiodący usługodawca w zakresie wynajmu samochodów i AccorHotels, czołowy operator hotelowy na świecie, nawiązali współpracę w celu zapewnienia członkom Le Club AccorHotels na całym swiecie specjalnych ofert wynajmu samochodów, a także innych wyjątkowych korzyści.

Dzięki tej kooperacji Hertz zaznacza swoją obecność na kluczowych rynkach globalnych. Umowa partnerska potrwa do marca 2019 roku.

Le Club Accorhotels to program lojalnościowy Grupy AccorHotels dla gości Sofitel, Pullman, MGallery by Sofitel, Novotel, Mercure, Novotel Suites, ibis, ibis Styles, Adagio i Thalassa Sea & Spa. Swoim ponad 25 milionom użytkowników oferuje wiele korzyści i zindywidualizowane usługi na każdym etapie podróży. Ponadto, członkowie klubu z Europy, Azji, Afryki, Bliskiego Wschodu, Ameryki Łacińskiej i Kanady od teraz będą mogli korzystać z unikatowych usług Hertz, takich jak:

- zniżki w wysokości 10 proc. od cen detalicznych Hertz Classic na całym świecie, a także Hertz Green, Prestige, Family oraz pojazdów Fun Collection
- dodatkowy kierowca bez opłat
- nagroda 900 punktów za jeden dzień wynajmu dla członków Le Club AccorHotels, którzy zapiszą się do programu Hertz Gold Plus Rewards®
- samochód wyższej klasy bez dodatkowych opłat dla członków Le Club AccorHotels, w zależności od statusu w programie lojalnościowym (Silver, Gold lub Platinum)
- w sierpniu - pięć punktów klubu AccorHotels za każde wydane euro na wynajem auta w Hertz, w ofercie promocyjnej z okazji rozpoczęcia partnerstwa; po upływie tego czasu, członkowie będą otrzymywali 3 punkty za każde wydane euro
- dostęp do usługi dostawy i odbioru (zgodnie z warunkami Hertz)
- nagrody Hertz Gold Plus dopasowane do członków poziomu Silver, Gold i Platinum

Michel Taride, prezes grupy Hertz International, powiedział: “Współpraca z programem lojalnościowym Grupy AccorHotels to istotny krok do poszerzenia naszych działań na rynku globalnym. Wiemy, że członkowie Le Club AccorHotels są bardzo wymagający, a my oferujemy im bezproblemowe i komfortowe wynajmowanie aut, niezależnie od zakątka świata, w który się wybiorą.”

Emanuel Baudard, dyrektor ds. obsługi klienta w AccorHotels, dodał: “Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Hertz, która będzie oferować naszym użytkownikom dodatkowe, ekskluzywne korzyści. Nieustannie pracujemy nad wzbogacaniem doświadczeń, wynikających z członkostwa w Le Club AccorHotels, po to, by zyskać uznanie gości.”

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.