Co ma piernik do turystyki?
Jednym z gości III Forum Promocji Turystycznej będzie Andrzej Olszewski, twórca Żywego Muzeum Piernika. Opowie o tym, jak stworzyć produkt, który sam w sobie stanowi promocję dla miasta.
Czytaj więcej...
Promocja turystyki - co poszło źle
Trudno dziś uwierzyć w to, że na początku wieku na naszych rozwiązaniach w zarządzaniu promocją turystyczną wzorowały się inne kraje. Co poszło nie tak - dowiemy się na III Forum Promocji Turystycznej
Czytaj więcej...
Wiceprezydent Wrocławia na Forum
Magdalena Piasecka, wiceprezydent Wrocławia będzie gościem III Forum Promocji Turystycznej, które odbędzie 19 kwietnia we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Warszawa czarterem z Radomia
Prezes PPL powiedział, że Lotnisko w Radomiu rekomendowane jako komplementarne dla Lotniska Chopina – podała PAP.
Czytaj więcej...
Naprawa zarządzania promocją
archiwum prywatne Ile wiemy o tym, na czym polega system zarządzania promocją turystyczną? Jakich reform oczekuje środowisko? I jak wyglądają propozycje zmian, opracowane przez Wojciecha Fedyka?
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Co ma piernik do turystyki?
  • Promocja turystyki - co poszło źle
  • Wiceprezydent Wrocławia na Forum
  • Warszawa czarterem z Radomia
  • Naprawa zarządzania promocją

Reklama

Reklama

czwartek, 04 sierpień 2016 11:03

Dubaj - w tym roku przybędzie 2 400 pokoi hotelowych

Napisane przez MG
Dubaj - w tym roku przybędzie 2 400 pokoi hotelowych materiały prasowe

Jak donosi ostatni raport The Abu Dhabi Hotel Market Summary, do końca tego roku w Dubaju przybędzie 2 400 nowych pokoi hotelowych.

W II kwartale na wyspie Ala Maryah otwarto hotel Four Seasons z 200 pokojami a do końca roku planowane jest otwarcie obiektów z 2 200 pokojami.
Raport prognozuje, że do końca 2019 roku Dubaj będzie dysponowac prawie 26 tysiącami pokoi. Liczba gości hotelowych w maju 2016 roku wzrosła w porównaniu z analogicznym okresie roku ubiegłego 11 proc.
Do końca tego roku otwarte będą jeszcze hotele: Grand Hyatt Abu Dhabi Hotel & Residences Emirates Pearl, Gloria Downtown Hotel i Bab Al Qasr.
Najwcześniej bo w III kwartale będzie otwarty Bab Al Qasr z 677 pokojami.

Francois Kassab, Chief Operating Officer, Millennium & Copthorne Middle East and Africa, z firmy - właściciela hotelu, powiedział: “Nasz pierwszy hotel w regionie powstał w Abu dabi w 2002 roku i od tej pory mocno zaznaczamy sowja obecność z regionie - mamy 27 obiektów w regionie i trzy w samym Abud Dabi. Turystyka w Abud Dabi rozwija się w imponującym tempie, w ubiegłym roku odnotowano 4,1 mln turystów (wzrost o 18 proc.). Nasz nowy hotel Bab al Qasr z widokiem na wody morskie i Pałac Prezydencki zmini linię horyzontu w ASbu Dabi i będzie miejscem na luksusowy wypoczynek."