Reklama

Reklama

Reklama

piątek, 22 lipiec 2016 12:53

Nowy zastępca dyrektora generalnego w Sofitel Grand Sopot

Napisane przez MG
Beata Sarnowska Beata Sarnowska materiały prasowe

Beata Sarnowska objęła 1 lipca stanowisko zastępcy dyrektora generalnego w hotelu Sofitel Grand Sopot.

Doświadczenie hotelarskie na przestrzeni ostatnich 12 lat zdobywała w hotelach pięciogwiazdkowych. Jej kariera rozwijała się zarówno w obszarze recepcji, jak i organizacji imprez oraz w sprzedaży. Pierwszy hotel, w którym zdobywała szlify to Dwór Oliwski w Gdańsku. Następnie przez 4 lata związana była z hotelem Hilton Gdańsk, gdzie odpowiadała za sprzedaż. W 2014 roku objęła stanowisko Dyrektora Generalnego w luksusowym Pałacu Ciekocinko. 1 lipca 2016 roku zasiliła szeregi sieci Accor, obejmując stanowisko Zastępcy Dyrektora Generalnego w hotelu Sofitel Grand Sopot.
Jest absolwentką Wydziału Turystki i Rekreacji Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku oraz Studiów Podyplomowych w zakresie Marketingu Międzynarodowego na Uniwersytecie Gdańskim.Jej największą pasją są podróże, które łączy z tańcem oraz poznawaniem kuchni świata.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.