Co ma piernik do turystyki?
Jednym z gości III Forum Promocji Turystycznej będzie Andrzej Olszewski, twórca Żywego Muzeum Piernika. Opowie o tym, jak stworzyć produkt, który sam w sobie stanowi promocję dla miasta.
Czytaj więcej...
Promocja turystyki - co poszło źle
Trudno dziś uwierzyć w to, że na początku wieku na naszych rozwiązaniach w zarządzaniu promocją turystyczną wzorowały się inne kraje. Co poszło nie tak - dowiemy się na III Forum Promocji Turystycznej
Czytaj więcej...
Wiceprezydent Wrocławia na Forum
Magdalena Piasecka, wiceprezydent Wrocławia będzie gościem III Forum Promocji Turystycznej, które odbędzie 19 kwietnia we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Warszawa czarterem z Radomia
Prezes PPL powiedział, że Lotnisko w Radomiu rekomendowane jako komplementarne dla Lotniska Chopina – podała PAP.
Czytaj więcej...
Naprawa zarządzania promocją
archiwum prywatne Ile wiemy o tym, na czym polega system zarządzania promocją turystyczną? Jakich reform oczekuje środowisko? I jak wyglądają propozycje zmian, opracowane przez Wojciecha Fedyka?
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Co ma piernik do turystyki?
  • Promocja turystyki - co poszło źle
  • Wiceprezydent Wrocławia na Forum
  • Warszawa czarterem z Radomia
  • Naprawa zarządzania promocją

Reklama

Reklama

środa, 13 lipiec 2016 16:22

Pięciogwiazdkowe hotele w dobrej cenie

Napisane przez MG
Hotel w Lizbonie Hotel w Lizbonie archiwum Diners Club Polska

Luksus musi kosztować, ale nie warto za niego przepłacać. Według Diners Club Polska - wydawcy kart dla podróżników - nie zawsze trzeba przepłacać za luksusowy nocleg. Na dowód - lista europejskich hoteli, w pięciu europejskich miastach, w których pięciogwiazdkowy standard jest gwarantowany w rozsądnej cenie.

Katarzyna Fatyga, prezes Diners Club Polska, powiedziała: “Z naszego doświadczenia jasno wynika, że osoby, które dużo podróżują poszukują wygody, za którą jednak nie chcą przepłacać. Jednocześnie cenią sobie miejsca pobytu, które dostarczają im dodatkowych, pozytywnych doznań. Z myślą o wymagających podróżnikach wybraliśmy europejskie hotele, które łączą te trzy cechy.”

Warszawa
Hotel Le Regina znajduje się na Nowym Mieście, która stanowi część warszawskiej starówki. Jego siedziba - budynek historycznego Pałacu Mokranowskich, sam w sobie stanowi turystyczną atrakcję. Niektóre pokoje ozdobione są freskami i wyposażone w tarasy lub ogrody. Hotel oferuje ekskluzywną restaurację, strefę wellness w sklepieniu piwnicznym z krytym basenem oraz obsługę na najwyższym poziomie. Ten europejski luksus można mieć już za ok. 160 dolarów za noc.

Lizbona
Położony w centrum miasta Avenida Palace ma wszystko, czego potrzebuje turysta, który pragnie wypoczywać w komforcie. Hotel gwarantuje wielojęzyczną obsługę, usługi concierge, dostęp do pralni i siłowni. Atutem kamienicy w stylu belle epoque położonej niedaleko przepływającego przez Lizbonę Tagu jest lokalizacja, która pozwala poczuć prawdziwy klimat miasta. Cena za noc wynosi ok. 170 dolarów.

Moskwa
Z okien XIX-wiecznej kamienicy Baltshug Kempinski można podziwiać Kreml i rzekę Moskwę. Hotel oferuje gościom apartamenty superior z doskonałą obsługą, bardzo dobrą kuchnię, a także program degustacji pielmieni i rosyjskiej wódki. Oprócz lokalizacji i wysokiego standardu hotel wyróżnia także przystępna, jak na stolicę Rosji, cena – ok. 165 dolarów w okresie od października do lutego.

Berlin
Pięciogwiazdkowy standard w stolicy Niemiec, bez wydawania fortuny, oferuje hotel Ritz-Carlton. Widok na Postdamer Platz lub Tiergarten Platz, marmurowy wystrój i świetna restauracja to nie jedyne powody, by się tam zatrzymać. „Dwójka” kosztuje ok. 198 dolarów.

Tallin
Hotel Telegraaf mieści się w sercu starego miasta stolicy Łotwy. XIX-wiecznej kamienicy gościła już duńska księżniczka Maria, senator Johnn McCain i dziesiątki innych polityków z całego świata. Oprócz bardzo dobrej kuchni, basenu spa i łaźni tureckiej hotel oferuje doskonale wyposażone pokoje, które dopełniają pięciogwiazdkowego komfortu. Za nocleg zapłacimy ok. 175 dolarów