Reklama

Reklama

Reklama

poniedziałek, 04 kwiecień 2016 09:01

Marcin Mączyński Sekretarzem Generalnym IGHP

Napisane przez AG
Marcin Mączyński Marcin Mączyński materiały prasowe

Rada Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego powołała 1 kwietnia na stanowisko Sekretarza Generalnego Marcina Mączyńskiego.

Marcin Mączyński od ponad 10 lat związany jest z branżą hotelarską i turystyczną. Zajmował stanowiska dyrektorskie w sieci hoteli Gromada. Pracował jako doradca zarządu Grupy Trip oraz był również członkiem zarządu Hotelu Ossa, jednego z największych hoteli konferencyjnych w Polsce.
Od lat udziela się czynnie w organizacjach samorządowych sektora hotelarsko - turystycznego. W 2014 roku został wybrany do Rady Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego. Piastował stanowisko v-ce prezesa zarządu Zrzeszenia Agentów IATA w Polsce. Był v-ce przewodniczącym Komisji IATA w Polskiej Izbie Turystyki a także członkiem Rady Programowej PIT. Zasiada w komisji Współpracy z Polonią Polskiego Komitetu Olimpijskiego.
Marcin Mączyński jest absolwentem Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.
Jego hobby to lotnictwo i podróże

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.