Koniec dublowania składki na TFG
MM Sprzedaż imprez turystycznych drugiemu touroperatorowi w celu dalszej odsprzedaży nie będzie podlegała przepisom nowej ustawy. Według interpretacji PIT, składkę na TFG będzie musiał płacić tylko ten organizator, który podpisze umowę z klientem.
Czytaj więcej...
LOT nie chce być PUN PUT-em
Ustawa o imprezach turystycznych jest na tyle uciążliwa, że wielu przedsiębiorców rozważa wprowadzenie korekt w swojej działalności biznesowej, tak aby nie podlegać nowemu prawu.
Czytaj więcej...
O co chodzi w akcji "za pół ceny"
Zbliżają się dziesiąta rocznica pierwszej akcji „Poznań za pół ceny”. O tym, jak się rozwinęła, co dała miastu i jak jest kopiowana przez innych rozmawiamy z jej twórcą, Janem Mazurczakiem.
Czytaj więcej...
Smaki Europy we Wrocławiu
archiwum UM Wrocław Słoneczna pogoda, wakacje na horyzoncie i wiosna w pełni – to najlepszy czas na imprezy plenerowe. A mało która może konkurować z „Europą na widelcu” – festiwalem, który rozpocznie się wkrótce we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Sri Lanka liczy na Polaków
MM Polska jest dla Sri Lanki dość szybko rosnącym rynkiem turystyki przyjazdowej. W Warszawie po raz drugi zagościł roadshow zorganizowany przez Organizację Turystyczną Sri Lanki.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Koniec dublowania składki na TFG
  • LOT nie chce być PUN PUT-em
  • O co chodzi w akcji "za pół ceny"
  • Smaki Europy we Wrocławiu
  • Sri Lanka liczy na Polaków

Reklama

Reklama

czwartek, 12 listopad 2015 15:48

Hotele z Polski w ofercie Voyage Privé

Napisane przez MG
Wrocławski hotel Platinum Palace Wrocławski hotel Platinum Palace archiwum Voyage Prive

W ofercie Voyage Privé, największego w Europie internetowego klubu podróży, pojawiają się kolejne hotele z Polski. W ostatnim kwartale ich liczba wzrosła o ponad 100 proc.

Voyage Privé oferuje klubowiczom dostęp do wyselekcjonowanych 4 i 5-gwiazdkowych hoteli, które świadczą usługi najwyższej jakości. W wysyłanym dwa razy w tygodniu polskim newsletterze większość propozycji stanowią hotele zagraniczne, systematycznie jednak wzrasta liczba obiektów z Polski.

Specyfika oferty dostępnej w klubie Voyage Privé zakłada, że prezentowane są tylko te hotele, które spełniają najwyższe wymagania co do jakości i standardu. Do tej pory były to głównie obiekty w dużych miastach, jednak coraz częściej pojawiają się także inne lokalizacje.

Jakub Puchałka, dyrektor zarządzający Voyage Privé Polska, powiedział: "Celem jest zaproponowanie klientom szerszej palety ekskluzywnych usług. W naszym portfolio jest coraz więcej atrakcyjnych obiektów w Polsce. Chcemy proponować hotele w różnych miastach i regionach, dywersyfikujemy nasze propozycje pod względem lokalizacji oraz charakteru oferty. Zależy nam, aby zarówno klient poszukujący miejskiego wyjazdu, jak i zainteresowany wypoczynkiem bliżej natury znalazł ciekawą ofertę. Przybywa obiektów z bogatym pakietem spa i ukierunkowanych na klientów, którzy chcą wypoczywać aktywnie."

W polskiej ofercie klubu znajdują się hotele sieciowe zlokalizowane w centrach dużych miast, jak np. Westin w Warszawie, Sheraton w Warszawie i Poznaniu czy eleganckie aparthotele i obiekty mieszczące się w zabytkowych dworach i pałacach. Przykładami mogą być Quadrille Conference & Spa w Gdyni, Platinum Palace Hotel we Wrocławiu czy Yarden Aparthotel w Krakowie. Polskiego klienta interesuje również możliwość wypoczynku z dala od miejskiego zgiełku. W tym obszarze Voyage Privé współpracuje m.in. z podwarszawskim Hotelem BoniFaCio Spa & Sport Resort, Talaria Ladies Spa w Trojanowie, luksusowym hotelem nadmorskim Havet Hotel Resort & Spa, a także położonym wśród lasów i jezior hotelem Aubrecht Country Spa Resort na Kaszubach.

Niektóre z ofert polskich hoteli pojawiają się także na zagranicznych stronach Voyage Privé. Obecnie są to przede wszystkim obiekty znajdujące się w miastach, do których są bezpośrednie połączenia lotnicze. Przykładem udanego debiutu na rynku francuskim, hiszpańskim i brytyjskim jest wrocławski Platinum Palace, butikowy hotel urządzony w XIX-wiecznej zabytkowej posiadłości.

Marzena Celej, dyrektor hotelu, skomentowała: "Jestem zadowolona ze współpracy z Voyage Privé i nie kryję zaskoczenia, że pierwsza emisja oferty okazała się tak udana. Mamy szansę skutecznie docierać do indywidualnych klientów, którzy szukają wyjątkowych miejsc. Dzięki temu, że nasza oferta znalazła się w zagranicznych newsletterach zyskaliśmy rezerwacje z rynków, na których do tej pory nie działaliśmy i dodatkowo w segmencie, który staramy się pozyskać. Szykujemy się do kolejnej prezentacji naszej oferty za granicą. Zdajemy sobie też sprawę, że zadowolenie klientów pozwoli poprzez rekomendację przyciągnąć następnych. Na naszym przykładzie widać, że nawet nieduży obiekt, którego usługi są na najwyższym poziomie, może konkurować z najlepszymi hotelami sieciowymi."

Polityka prywatności

W celu realizacji obowiązku informacyjnego, zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. poniżej przekazujemy „klauzulę informacyjną” z prośbą o zapoznanie się.

Polityka prywatności i przetwarzania danych osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Wydawnictwo „Wasze Podróże” z siedzibą w Warszawie 00-204 przy ul. Słonimskiego 1 lok. 33. Poniżej znajdziesz wszelkie niezbędne informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych w związku z realizacją usługi informacyjnej.

2. Przedstawicielem Administratora jest Adam Gąsior: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

3. Dane osobowe przetwarzane są w celu w celu świadczenia usług informacyjnych przez Wydawnictwo Wasze Podróże oraz w celach marketingowych. Podstawą prawną jest art. 6 ust. 1 lit a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE - „RODO”).

4. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych do momentu wycofania przez Ciebie zgody na takie przetwarzanie.

W zakresie usług Wydawnictwa Wasze Podróże Twoje dane będą przetwarzane przez okres, w którym usługi te będą świadczone oraz, w uzasadnionych wypadkach, po zakończeniu ich świadczenia, jednak wyłącznie jeżeli jest dozwolone lub wymagane w świetle obowiązującego prawa np. przetwarzanie w celach statystycznych, rozliczeniowych lub w celu dochodzenia roszczeń. W takim przypadku dane będą przetwarzane jedynie przez okres niezbędny do realizacji odpowiednich celów.

5. Po zakończeniu przetwarzania danych osobowych w pierwotnym celu, dane będą, w uzasadnionych wypadkach, przetwarzane po zakończeniu ich świadczenia, jednak wyłącznie jeżeli jest dozwolone lub wymagane w świetle obowiązującego prawa np. przetwarzanie w celach statystycznych, rozliczeniowych lub w celu dochodzenia roszczeń. W takim przypadku dane będą przetwarzane jedynie przez okres niezbędny do realizacji odpowiednich celów.

6. Podanie danych jest dobrowolne

7. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane.

8. Jako administrator Twoich danych, zapewniamy Ci prawo dostępu do Twoich danych, możesz je również sprostować, żądać ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także skorzystać z uprawnienia do złożenia wobec Administratora sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych oraz prawa do przenoszenia danych do innego administratora danych. W przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody, przysługuje Ci prawo cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Informujemy także, że przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorującego przestrzeganie przepisów ochrony danych osobowych.

9. Na niniejszej witrynie znajdują się wtyczki społecznościowe serwisu Facebook: „Lubię to”, które są powiązane z serwisem Facebook. Pod naszym artykułami umieszczany jest kod odwołujący się do serwisu Facebook. Używając przycisku „Lubię to”, użytkownik loguje się do serwisu Facebook, w którym obowiązują zasady ochrony prywatności określone przez serwis Facebook.