Nie piszmy ustawy o POT?
Systemu promocji turystyki w Polsce nigdy nie było - trzeba go stworzyć od nowa. Potrzeba o wiele więcej niż jedynie nowelizacji ustawy o POT.
Czytaj więcej...
Co ma piernik do turystyki?
Jednym z gości III Forum Promocji Turystycznej będzie Andrzej Olszewski, twórca Żywego Muzeum Piernika. Opowie o tym, jak stworzyć produkt, który sam w sobie stanowi promocję dla miasta.
Czytaj więcej...
Promocja turystyki - co poszło źle
Trudno dziś uwierzyć w to, że na początku wieku na naszych rozwiązaniach w zarządzaniu promocją turystyczną wzorowały się inne kraje. Co poszło nie tak - dowiemy się na III Forum Promocji Turystycznej
Czytaj więcej...
Warszawa czarterem z Radomia
Prezes PPL powiedział, że Lotnisko w Radomiu rekomendowane jako komplementarne dla Lotniska Chopina – podała PAP.
Czytaj więcej...
Naprawa zarządzania promocją
archiwum prywatne Ile wiemy o tym, na czym polega system zarządzania promocją turystyczną? Jakich reform oczekuje środowisko? I jak wyglądają propozycje zmian, opracowane przez Wojciecha Fedyka?
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Nie piszmy ustawy o POT?
  • Co ma piernik do turystyki?
  • Promocja turystyki - co poszło źle
  • Warszawa czarterem z Radomia
  • Naprawa zarządzania promocją

Reklama

Reklama

piątek, 20 grudzień 2013 11:14

Nowe atrakcje w hotelu ibis Styles Gdynia Reda

Napisane przez AG
Nowy kort do squasha Nowy kort do squasha archiwum

W hotelu ibis Styles Gdynia Reda ukończono kolejną inwestycję – tym razem to strefa rekreacyjna i kort do squasha.

Bowling i squash to cieszące się coraz większą popularnością rozrywki, w ibis Styles Gdynia Reda oprócz czterech torów bowlingowych do dyspozycji gości są także stoły bilardowe, piłkarzyki i „cymbergaj". Wszyscy dbający o kondycję fizyczną mogą zatroszczyć się o nią podczas rozgrywek w squasha na nowoczesnym korcie zaprojekowanym przez renomowaną firmę ASB.
Dyrektor Hotelu ibis Styles Gdynia Reda Piotr Stefański powiedział: „Mamy wiatr w żaglach i nie zamierzamy zejść z obranego kursu intensywnego rozwoju. Już teraz pracujemy nad kolejną inwestycją, jaką będzie kompleks SPA z basenem pływackim, przeciwprądem oraz zespołem saun i częścią wypoczynkowo – relaksacyjną. Chcemy, aby nasi goście mogli korzystać z tych atrakcji już w sezonie letnim 2014 roku."
Hotel ibis Styles Gdynia Reda przygotował ofertę na okres świąteczno – noworoczny. To m.in. zabawa sylwestrowa w promocyjnej cenie 333 złotych za osobę. Można ją połączyć z pobytem w hotelu – cena za pakiet z licznymi atrakcjami dla dwóch osób wynosi 1 185 złotych. Natomiast „Pakiet świąteczny", przeznaczony jest dla tych, którzy pragną spędzić ten wyjątkowy czas poza domem. Na tę okazję wyborne dania kuchni regionalnej przygotowane zostaną przez szefa kuchni hotelowej restauracji „Rzeka Smaków", jednej ze 100. najlepszych w Polsce. Koszt tej oferty rozpoczyna się od 810 złotych za pokój jednoosobowy.