Nie piszmy ustawy o POT?
Systemu promocji turystyki w Polsce nigdy nie było - trzeba go stworzyć od nowa. Potrzeba o wiele więcej niż jedynie nowelizacji ustawy o POT.
Czytaj więcej...
Co ma piernik do turystyki?
Jednym z gości III Forum Promocji Turystycznej będzie Andrzej Olszewski, twórca Żywego Muzeum Piernika. Opowie o tym, jak stworzyć produkt, który sam w sobie stanowi promocję dla miasta.
Czytaj więcej...
Promocja turystyki - co poszło źle
Trudno dziś uwierzyć w to, że na początku wieku na naszych rozwiązaniach w zarządzaniu promocją turystyczną wzorowały się inne kraje. Co poszło nie tak - dowiemy się na III Forum Promocji Turystycznej
Czytaj więcej...
Warszawa czarterem z Radomia
Prezes PPL powiedział, że Lotnisko w Radomiu rekomendowane jako komplementarne dla Lotniska Chopina – podała PAP.
Czytaj więcej...
Naprawa zarządzania promocją
archiwum prywatne Ile wiemy o tym, na czym polega system zarządzania promocją turystyczną? Jakich reform oczekuje środowisko? I jak wyglądają propozycje zmian, opracowane przez Wojciecha Fedyka?
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Nie piszmy ustawy o POT?
  • Co ma piernik do turystyki?
  • Promocja turystyki - co poszło źle
  • Warszawa czarterem z Radomia
  • Naprawa zarządzania promocją

Reklama

Reklama

wtorek, 16 czerwiec 2015 17:37

Beskid Żywiecki – nowy luksusowy hotel

Napisane przez MG
Beskid Żywiecki – nowy luksusowy hotel materiały prasowe

W Przyłękowie otwarty został czterogwiazdkowy Hotel Żywiecki Medical Spa & Sport działa w standardzie czterogwiazdkowym.

Grzegorz Lakota, dyrektor hotelu, powiedział: „Z ofertą hotelu chcemy dotrzeć zarówno do klientów biznesowych, gości indywidualnych, jak i rodzin z dziećmi. Dla nim wszystkich orzygotowaliśmy wiele atrakcji – od medical spa i części rekreacyjnej, przez zaplecze konferencyjne, aż po wyciągi i stoki narciarskie."

Hotel dysponuje 24 pokojami w głównym budynku oraz apartamentami w drugim budynku
Do dyspozycji gości oddano także pięć luksusowo urządzonych gabinetów zabiegowych. Strefa spa znajduje się w cichej części hotelu, a przeszklona część gabinetów pozwala na jeszcze bliższą integrację z naturą.

Grzegorz Lakota dodał: „Część med&spa to jedno z najnowocześniejszych miejsc tego typu w Polsce, w którym holistyczne podejście oraz bliskość natury stwarza idealne warunki powrotu do zdrowia oraz zaznania relaksu na najwyższym poziomie. Oferujemy usługi z zakresu medical spa, spa, odnowy biologicznej dla sportowców i nie tylko, kosmetyki do ciała oraz różnorodne zajęcia ruchowe. Będziemy służyć profesjonalną wiedzą oraz nowoczesnymi urządzeniami na najwyższym poziomie."

Do dyspozycji gości będzie basen o powierzchni 65 mkw., bicze wodne, jacuzzi, sauna fińska, aromaterapeutyczna łaźnia parowa, prysznice wrażeń, prysznic lodowy oraz strefa relaksu. W hotelu znajdą się również trzy w pełni wyposażone sale, które będzie można łączyć, dzielić i ustawiać w zależności od potrzeb. Łączna powierzchnia sal to 120 mkw., co daje możliwość pomieszczenia do 60 osób.

Lakota powiedział: „Hotel Żywiecki to jeden z niewielu obiektów w Polsce posiadających własny stok narciarski – Jastrzębica (758 m) położony bezpośrednio przy hotelu. Nasza trasa uzyskała certyfikat Polskiego Związku Narciarskiego oraz została zatwierdzona jako zgodna z wymogami Narciarskiego Regulaminu Sportowego oraz przepisami FIS dla trasy slalomu oraz Slalomu Giganta. Nasze trasy są oświetlone, naśnieżane i ratrakowane. Do dyspozycji gości oddajemy również: wypożyczalnię sprzętu, stałą opiekę ratownika i szkółkę narciarską."

Hotel Żywiecki położony jest zaledwie 6 km od centrum zabytkowego miasta Żywiec i czystych wód Jeziora Żywieckiego. Właścicielem obiektu jest Ośrodek Narciarsko-Rekreacyjny Przyłęków.