Reklama

Reklama

Reklama

środa, 29 kwiecień 2015 11:17

Hotelarskie żniwa w Mediolanie

Napisane przez MG
Hotel Armani w Mediolanie Hotel Armani w Mediolanie archiwum armani.com

Liczba rezerwacji w hotelach w Mediolanie na maj wzrosła o 50 proc. w porównaniu do zeszłego roku. EXPO, które potrwa od maja do października przyniesie hotelarzom w Lombardii znaczny wzrost dochodów.

Giorgio Rapari wiceprezes Associazione albergatori Confcommercio Milano powiedział: „W hotelach są jeszcze wolne pokoje, ale liczba rezerwacji zarówno w maju, jak i w następnych miesiącach podwoiła się. Na czerwiec zanotowaliśmy wzrost liczby rezerwacji o 50 proc., na lipiec i sierpień – 30 proc. a na wrzesień i październik – 40 proc."

Włoski minister turystyki i dziedzictwa kulturowego, Dario Franceschini, dodał: „EXPO jest szansą na to, by miliony ludzi poznały Włochy. Rok 2015 będzie dla włoskiej turystyki niezwykły. Oprócz EXPO, od 8 grudnia rozpocznie się ROK Miłosierdzia ogłoszony przez papieża Franciszka."

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.