Nie piszmy ustawy o POT?
Systemu promocji turystyki w Polsce nigdy nie było - trzeba go stworzyć od nowa. Potrzeba o wiele więcej niż jedynie nowelizacji ustawy o POT.
Czytaj więcej...
Co ma piernik do turystyki?
Jednym z gości III Forum Promocji Turystycznej będzie Andrzej Olszewski, twórca Żywego Muzeum Piernika. Opowie o tym, jak stworzyć produkt, który sam w sobie stanowi promocję dla miasta.
Czytaj więcej...
Promocja turystyki - co poszło źle
Trudno dziś uwierzyć w to, że na początku wieku na naszych rozwiązaniach w zarządzaniu promocją turystyczną wzorowały się inne kraje. Co poszło nie tak - dowiemy się na III Forum Promocji Turystycznej
Czytaj więcej...
Warszawa czarterem z Radomia
Prezes PPL powiedział, że Lotnisko w Radomiu rekomendowane jako komplementarne dla Lotniska Chopina – podała PAP.
Czytaj więcej...
Naprawa zarządzania promocją
archiwum prywatne Ile wiemy o tym, na czym polega system zarządzania promocją turystyczną? Jakich reform oczekuje środowisko? I jak wyglądają propozycje zmian, opracowane przez Wojciecha Fedyka?
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Nie piszmy ustawy o POT?
  • Co ma piernik do turystyki?
  • Promocja turystyki - co poszło źle
  • Warszawa czarterem z Radomia
  • Naprawa zarządzania promocją

Reklama

Reklama

czwartek, 23 kwiecień 2015 09:51

Nowy hotel na gdańskiej starówce

Napisane przez AG
Nowy hotel na gdańskiej starówce archiwum stay inn hotel

Trzygwiazdkowy hotel Stay inn zostanie otwarty w zabytkowej kamienicy przy ulicy Piwnej.

Jest to drugi obiekt marki hotelarskiej Stay inn. Marka Stay inn pojawiła się na rynku niespełna dwa lata temu, otwarty został Stay inn hostel with vibe. Hostel, który szybko stał się bardzo rozpoznawalnym i wysoko cenionym miejscem na noclegowej mapie Gdańska. Sukces pierwszego projektu pozwolił poszerzyć ofertę marki Stay inn o kolejny obiekt - hotel trzygwiazdkowy.

Do dyspozycji gości będą 42 pokoje, wszystkie klimatyzowane - spełniające potrzeby zarówno gości indywidualnych, biznesowych, jak i rodzin z dziećmi oraz osób niepełnosprawnych. Ze względu na położenie w ścisłym centrum miasta, każdy z pokoi wyposażony jest w innowacyjny, stworzony specjalnie na potrzeby Stay inn - system wyciszający dźwięki dobiegające z zewnątrz. Na parterze znajdzie się stylowa restauracja CICO. Dla gości korzystających z indywidualnych produktów spożywczych przygotowano nowoczesną, kompleksowo wyposażoną kuchnię.
W hotelu będzie profesjonalna w pełni wyposażona, nowoczesna sala konferencyjna. Nowością i kolejnym ogromnym atutem hotelu Stay inn będzie odkryta część wypoczynkowa, usytuowana na dachu hotelu w otoczeniu zieleni z widokiem na Bazylikę Mariacką i Wieżę Ratusza.