Reklama

Reklama

czwartek, 23 kwiecień 2015 09:51

Nowy hotel na gdańskiej starówce

Napisane przez AG
Nowy hotel na gdańskiej starówce archiwum stay inn hotel

Trzygwiazdkowy hotel Stay inn zostanie otwarty w zabytkowej kamienicy przy ulicy Piwnej.

Jest to drugi obiekt marki hotelarskiej Stay inn. Marka Stay inn pojawiła się na rynku niespełna dwa lata temu, otwarty został Stay inn hostel with vibe. Hostel, który szybko stał się bardzo rozpoznawalnym i wysoko cenionym miejscem na noclegowej mapie Gdańska. Sukces pierwszego projektu pozwolił poszerzyć ofertę marki Stay inn o kolejny obiekt - hotel trzygwiazdkowy.

Do dyspozycji gości będą 42 pokoje, wszystkie klimatyzowane - spełniające potrzeby zarówno gości indywidualnych, biznesowych, jak i rodzin z dziećmi oraz osób niepełnosprawnych. Ze względu na położenie w ścisłym centrum miasta, każdy z pokoi wyposażony jest w innowacyjny, stworzony specjalnie na potrzeby Stay inn - system wyciszający dźwięki dobiegające z zewnątrz. Na parterze znajdzie się stylowa restauracja CICO. Dla gości korzystających z indywidualnych produktów spożywczych przygotowano nowoczesną, kompleksowo wyposażoną kuchnię.
W hotelu będzie profesjonalna w pełni wyposażona, nowoczesna sala konferencyjna. Nowością i kolejnym ogromnym atutem hotelu Stay inn będzie odkryta część wypoczynkowa, usytuowana na dachu hotelu w otoczeniu zieleni z widokiem na Bazylikę Mariacką i Wieżę Ratusza.

Newsletter
Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.