Reklama

Reklama

Reklama

środa, 25 marzec 2015 16:30

Pierwszy hotel DoubleTree by Hilton w Egipcie

Napisane przez MG
Wizualizacja nowego hotelu Wizualizacja nowego hotelu archiwum Hilton Worldwide

Grupa Hilton Worldwide, chce za dwa lata otworzyć pierwszy hotel DoubleTree by Hilton w Ain Al Sokhna, w Egipcie.

Rudi Jagersbacher, odpowiedzialny w firmie za region Bliskiego Wschodu i Afryki, powiedział: "Egipt od dawna jest miejscem pierwszego wyboru dla wielu turystów. Nasze portfolio obejmuje cały obszar tego kraju i jesteśmy zadowoleni, że rozszerzamy je o pierwszy obiekt DoubleTree. Lokalizacja jest idealna – blisko stąd do najważniejszych miejsc turystycznych w Ain Al Sokhna."

Hotel, którego otwarcie jest planowane na rok 2017, dysponować będzie 197 pokojami i pięcioma restauracjami.Ain Al Sokhna położona jest ok. 55 km na południe od Suezu i 190 km na wschód od Kairu.
Hilton Worldwide ma obecnie 18 hoteli działających w całej Egipcie, a kolejnych pięć hoteli w budowie, w tym Hilton Alexandria King Ranch, które ma zostać otwarty w maju.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.