Reklama

Reklama

Reklama

poniedziałek, 02 grudzień 2013 21:25

Nowe hotele Accor w olimpijskim Soczi

Napisane przez MG
Nowe hotele Accor w olimpijskim Soczi archiwum accor.com

Trzy nowe hotele grupy Accor powstały w mieście igrzysk olimpijskich 2014 – Soczi w Rosji.

Są to: Mercure Rosa Khutor, Pullman Sochi Center i Mercure Sochi Center. Dwa z nich znajdują się w samym centrum olimpijskiego miasta.
Pierwszy z nich Mercure Rosa Khutor zlokalizowany jest w kurorcie Rosa, w którym będą rozgrywane wszystkie zawody narciarstwa alpejskiego w tym m.in. narty freestyle, slalom gigant czy kombinacja alpejska. Obiekt dysponuje 153 pokojami i m.in. basenem pływackim o wymiarach 15 m x 15 m, łaźnią turecką i centrum fitness.
Z kolei Pullman Sochi Center mieści się 20 kilometrów od lotniska Sochi-Adler International Airport. Oferuje gościom 150 pokoi oraz centrum konferencyjnym o powierzchni 2800 metrów kwadratowych.
Goście mogą się zrelaksować w znajdującym się na 16. piętrze Pullman Fit & Spa Lounge, skąd rozpościera się wspaniały widok na morze. Można tutaj skorzystać m.in. z basenu, siłowni, sauny czy tureckiej łaźni.
Mercure Sochi Center znajduje się niedaleko centrum miasta, w pobliżu plaży i promenady. Zaoferuje gościom 200 pokoi. Obiekt będzie dzielił zaplecze rekreacyjne z Pullman Sochi Center.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.