LOT nie chce być PUN PUT-em
Ustawa o imprezach turystycznych jest na tyle uciążliwa, że wielu przedsiębiorców rozważa wprowadzenie korekt w swojej działalności biznesowej, tak aby nie podlegać nowemu prawu.
Czytaj więcej...
O co chodzi w akcji "za pół ceny"
Zbliżają się dziesiąta rocznica pierwszej akcji „Poznań za pół ceny”. O tym, jak się rozwinęła, co dała miastu i jak jest kopiowana przez innych rozmawiamy z jej twórcą, Janem Mazurczakiem.
Czytaj więcej...
Smaki Europy we Wrocławiu
archiwum UM Wrocław Słoneczna pogoda, wakacje na horyzoncie i wiosna w pełni – to najlepszy czas na imprezy plenerowe. A mało która może konkurować z „Europą na widelcu” – festiwalem, który rozpocznie się wkrótce we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Sri Lanka liczy na Polaków
MM Polska jest dla Sri Lanki dość szybko rosnącym rynkiem turystyki przyjazdowej. W Warszawie po raz drugi zagościł roadshow zorganizowany przez Organizację Turystyczną Sri Lanki.
Czytaj więcej...
"Tezy Fedyka" o promocji turystyki
Większa elastyczność, wyeliminowanie dublowania działań i wyraźne określenie wskaźników oraz odpowiedzialności za prowadzone działania – to niektóre z potrzeb naprawy polskiego systemu zarządzania promocją turystyczną.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • LOT nie chce być PUN PUT-em
  • O co chodzi w akcji "za pół ceny"
  • Smaki Europy we Wrocławiu
  • Sri Lanka liczy na Polaków
  • "Tezy Fedyka" o promocji turystyki

Reklama

Reklama

poniedziałek, 02 grudzień 2013 21:25

Nowe hotele Accor w olimpijskim Soczi

Napisane przez MG
Nowe hotele Accor w olimpijskim Soczi archiwum accor.com

Trzy nowe hotele grupy Accor powstały w mieście igrzysk olimpijskich 2014 – Soczi w Rosji.

Są to: Mercure Rosa Khutor, Pullman Sochi Center i Mercure Sochi Center. Dwa z nich znajdują się w samym centrum olimpijskiego miasta.
Pierwszy z nich Mercure Rosa Khutor zlokalizowany jest w kurorcie Rosa, w którym będą rozgrywane wszystkie zawody narciarstwa alpejskiego w tym m.in. narty freestyle, slalom gigant czy kombinacja alpejska. Obiekt dysponuje 153 pokojami i m.in. basenem pływackim o wymiarach 15 m x 15 m, łaźnią turecką i centrum fitness.
Z kolei Pullman Sochi Center mieści się 20 kilometrów od lotniska Sochi-Adler International Airport. Oferuje gościom 150 pokoi oraz centrum konferencyjnym o powierzchni 2800 metrów kwadratowych.
Goście mogą się zrelaksować w znajdującym się na 16. piętrze Pullman Fit & Spa Lounge, skąd rozpościera się wspaniały widok na morze. Można tutaj skorzystać m.in. z basenu, siłowni, sauny czy tureckiej łaźni.
Mercure Sochi Center znajduje się niedaleko centrum miasta, w pobliżu plaży i promenady. Zaoferuje gościom 200 pokoi. Obiekt będzie dzielił zaplecze rekreacyjne z Pullman Sochi Center.