Reklama

Reklama

Reklama

piątek, 22 listopad 2013 20:23

Najlepsze hotele w Polsce wybrane

Napisane przez AG
Wnętrze nagodzonego w kategorii "design" pałacy Brunów we Lwówku Śląskim Wnętrze nagodzonego w kategorii "design" pałacy Brunów we Lwówku Śląskim archiwum pałacu Brunów

Już po raz trzeci w branży hotelarskiej zostały przyznane nagrody Best Hotel Award 2013 organizowane przez firmę Global Hotels & Travels - właściciela serwisów rezerwacyjnych online: rezerwuje.pl i rezerwuje.com.
Nagrody Best Hotel Award 2013 zostały przyznane w 46 kategoriach regionalnych i ogólnopolskich. W głosowaniu udział wzięło 15780 osób, które oddały łącznie 28756 ważnych głosów. Trzecią edycję plebiscytu Best Hotel Award swoim patronatem objęła Polska Organizacja Turystyczna i Polska Izba Turystyki.

We wspomnianych 46 kategoriach nominowanych zostało prawie 300 hoteli i 8 sieci hotelowych, na które głosowało 15 780 osób oddając tym samym 28 756 ważnych głosów. Głosowanie trwało od 11 lutego 2013 roku do 10 listopada 2013 roku i odbywało się za pośrednictwem internetu oraz telefonów komórkowych.

Wśród nagrodzonych zostały m.in.:
- w kategorii sieć hotelowe: Best Western;
- w kategorii hoteli 1-3*: Hotel Campanile Warszawa (wygrał również w kategorii Warszawa 1-3*);
- w kategorii hoteli 4-5*: Odyssey Club Hotel Wellness & SPA w Dąbrowie k. Kielc (zdobył także tytuł najlepszego hotelu w Kielcach oraz najlepszego hotelu SPA w Polsce)
- w kategorii „dla zakochanych": Sofitel Grand Sopot;
- w kategorii „na wesele": zamek Ryn;
- w kategorii „ośrodki wczasowe, pensjonaty, wille: dom wypoczynkowy Słoneczna w Ustce;
- w kategorii „na weekend": Park Hotel Łysoń w Inwałdzie (zwyciężył również w kategorii „dla rodziny");
- w kategorii „konferencje": hotel Sheraton w Warszawie;
- w kategorii „zamki i pałace": pałac Brunów w Lwówku Śląskim;
Najlepszy design według głosujących ma Hilton w Gdańsku a najlepszą gastronomię – zamek Ryn.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.