Reklama

Reklama

Reklama

wtorek, 19 listopad 2013 14:42

Już niedługo spotkanie hotelarzy

Napisane przez AG
Hotel Novotel w Warszawie Hotel Novotel w Warszawie archiuwm accorhotels

12 grudnia br. w hotelu Novotel Warszawa Centrum odbędzie się najważniejsze spotkanie branży hotelarskiej
w Polsce – VIII Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel 2013.

Wśród uczestników obecni będą inwestorzy oraz deweloperzy działający na tym rynku, a także dostawcy produktów i usług skierowanych dla branży. Partnerem strategicznym tegorocznej edycji jest Grupa Hotelowa Orbis.
W programie konferencji znajdą się: wystąpienia analityków rynku, case study spółek działających na rynku hotelarskim (zarówno inwestorów, jak i operatorów) oraz panele dyskusyjne
z udziałem osób mających kluczowe znaczenie dla rynku. W gronie panelistów tegorocznej edycji znalazło się m in. czterech przedstawicieli Grupy Orbis: Ireneusz Węgłowski - wiceprezes, Małgorzata Morek - dyrektor ds. rozwoju franczyzy, Hanna Bernakiewicz - kierownik programów lojalnościowych, Bogdan Czajkowski - dyrektor techniczny. W panelu dyskusyjnym poświęconym franczyzie weźmie udział Adam Bachleda–Curuś, hotelarz, inwestor, przedstawiciel firmy będącej właścicielem hotelu Kasprowy
w Zakopanem i franczyzobiorcą marki Mercure.
Rafał Madyński, dyrektor marketingu spółki BROG Marketing, organizatora forum powiedział
„Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel na stałe wpisało się już w tradycje spotkań członków zarządów sieci hotelarskich oraz właścicieli obiektów niezależnych, którzy swoim uczestnictwem w konferencji, dyskusjach, a także nieformalną wymianą poglądów i doświadczeń kształtują rzeczywistość polskiej branży. Dzięki obecności najlepszych ekspertów, partnerowi strategicznemu Grupie Hotelowej Orbis oraz wystawcom udało nam się stworzyć wyjątkowe wydarzenie. W tym roku, po raz pierwszy, przygotowaliśmy specjalne spotkania w formule „business speed dating" dla wszystkich firm zainteresowanych szybką, osobistą, a zarazem intensywną wymianą informacji na temat współpracy z „kupcami" największych sieci hotelarskich."

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.