Magda Plutecka nową dyrektorką ds. HR i Komunikacji w Sun&Fun Holidays

Magda Plutecka dołączyła do Sun&Fun Holidays jako członkini zespołu marketingu. Wcześniej przez wiele lat pracowała w Neckermannie, pełniąc funkcję rzeczniczki prasowej i menedżerki ds. PR. W Sun&Fun jej zakres odpowiedzialności stopniowo się rozszerzał. Poza współtworzeniem i realizacją strategii marketingowej marki odpowiadała m.in. za PR i social media, organizację wydarzeń branżowych, roadshow, wyjazdów studyjnych i integracyjnych dla agentów oraz inicjatyw wewnętrznych dla pracowników firmy.
W nowej roli odpowiadać będzie za rozwój kadr oraz działania komunikacyjne marki. Jej zadania obejmą m.in. opracowanie i realizację strategii HR, a także wzmacnianie kultury organizacyjnej, wartości firmowych i współpracy w zespole. Magda Plutecka będzie również koordynować komunikację wewnętrzną i zewnętrzną oraz reprezentować firmę w mediach i podczas wydarzeń branżowych.
„Jej doświadczenie i zaangażowanie są kluczowe w nowej roli, której celem będzie budowanie silnej kultury organizacyjnej, wzmacnianie zaangażowania pracowników oraz zapewnienie spójnej i efektywnej komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej” – powiedział Semir Hamouda, prezes biura podróży Sun&Fun Holidays.
Nowa dyrektorka jest absolwentką psychologii na Uniwersytecie SWPS. Ukończyła również turystykę na Uniwersytecie Warszawskim oraz studia podyplomowe z PR i komunikacji w SGH.
POWIĄZANE WPISY
4 grudnia 2025
Travelist.pl rusza z zimowym konkursem fotograficznym
Travelist.pl uruchomił konkurs fotograficzny „Jedź na ferie - wygraj wakacje”, w którym…
0 Komentarzy2 Minuty
4 grudnia 2025
Accor mianuje Karelle Lamouche CEO na Europę i Afrykę Północną
Grupa hotelowa Accor ogłosiła powołanie Karelle Lamouche na stanowisko CEO…
0 Komentarzy2 Minuty
3 grudnia 2025
Rusza 8. edycja konkursu fotograficznego #LubelskieTravel
Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna otwiera nabór do kolejnej edycji konkursu…
0 Komentarzy1 Minuty
3 grudnia 2025
WP Holding sprzedaje Fluege.de chińskiej grupie Tongcheng Travel
Fluege.de ma nowego właściciela. WP Holding zawarło umowę sprzedaży Invia Flights Germany…
0 Komentarzy1 Minuty
3 grudnia 2025
ULC rusza z nową edycją kampanii „Nie pakuj się w kłopoty”
Urząd Lotnictwa Cywilnego rozpoczął nową edycję kampanii edukacyjnej „Nie pakuj się w…
0 Komentarzy2 Minuty
2 grudnia 2025
Magdalena Krucz nową prezeską Polskiej Organizacji Turystycznej
Dziś, 2 grudnia 2025 roku, Magdalenę Krucz powołano na stanowisko prezeski Polskiej…
0 Komentarzy1 Minuty
2 grudnia 2025
PLL LOT uruchamia świąteczny kalendarz adwentowy z codziennymi promocjami
Polskie Linie Lotnicze LOT uruchomiły świąteczną akcję promocyjną inspirowaną kalendarzem…
0 Komentarzy1 Minuty
28 listopada 2025
Gruzja na cztery pory roku
Pani Ambasador Gruzji, JE Diana Zhgenti uświetniła konferencję prasową i warsztaty…
0 Komentarzy2 Minuty
28 listopada 2025
ESPT: 21 postępowań dotyczących nielegalnej działalności turystycznej wraca do ponownego rozpatrzenia
Prokuratura Krajowa przeanalizowała 40 spraw dotyczących podejrzeń nielegalnej…
0 Komentarzy2 Minuty










