TUI Poland - rośniemy w siłę
Obok rozwijania sprzedaży internetowej TUI Poland stawia także na rozbudowę własnych punktów oraz salonów franczyzowych. W 2020 roku liczba punktów własnych zwiększy się z 95 do ponad 100, a salonów franczyzowych z 70 do co najmniej 80 biur.
Czytaj więcej...
Tunezja - w przyszłym roku będzie 150 tys. Polaków
W 2019 roku liczba turystów odwiedzających Tunezję przekroczy 9 milionów. Polaków będzie około 110 tysięcy.
Czytaj więcej...
Turystyka wciąż bez wiceministra
Mimo deklaracji rządzących, jak ważną gałęzią gospodarki jest turystyka, do tej pory nie mianowano w Ministerstwie Rozwoju wiceministra odpowiedzialnego właśnie za turystykę.
Czytaj więcej...
Agenci zwiedzili hotele Red Sea
Do 2023 roku sieć hotelowa Red Sea, należąca do tej samej grupy kapitałowej co touroperator ETI, planuje podwoić liczbę miejsc noclegowych – z 16 tys. do 32 tys. Przyczynić ma się do tego ogromny, budowany obecnie kompleks w Sahl Hasheesh.
Czytaj więcej...
SITE Poland i Emirates o CSR
Śniadanie biznesowe zorganizowane przez SITE Poland we współpracy z liniami Emirates miało na celu przypomnieć o akcji charytatywnej na rzecz domu samotnej matki, a także zapoznać członków organizacji ze strategią odpowiedzialności za środowisko stosowaną przez przewoźnika. Przy okazji zaprezentowana została oferta EXPO 2020.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • TUI Poland - rośniemy w siłę
  • Tunezja - w przyszłym roku będzie 150 tys. Polaków
  • Turystyka wciąż bez wiceministra
  • Agenci zwiedzili hotele Red Sea
  • SITE Poland i Emirates o CSR

Reklama

Reklama

Partner strategiczny

Partner strategiczny

Reklama

czwartek, 12 grudzień 2019 10:22

Hilton rozszerza program odzysku mydła

Hilton rozpoczyna największy program recyklingu mydła w Europie mający na celu zmniejszenie ilości odpadów składowanych na wysypiskach oraz pomoc lokalnym społecznościom.

Obok rozwijania sprzedaży internetowej TUI Poland stawia także na rozbudowę własnych punktów oraz salonów franczyzowych. W 2020 roku liczba punktów własnych zwiększy się z 95 do ponad 100, a salonów franczyzowych z 70 do co najmniej 80 biur.

czwartek, 12 grudzień 2019 08:30

Ruch lotniczy wciąż potęgą

Raport lotniczy za rok 2018 przygotowany przez profesora Dariusza Tłoczyńskiego na zlecenie dwutygodnika „Wiadomości Turystyczne" pokazuje, że dla transportu lotniczego, ubiegły rok był kolejnym rokiem dynamicznego rozwoju. W roku 2018 liczba przewiezionych przez linie lotnicze pasażerów wyniosła ok 4,332 mld (rok wcześnie – 4,062 mld).

czwartek, 12 grudzień 2019 08:24

Ryanair połączy Wrocław z Zadarem

W maju rusza połączenie Ryanaira z Wrocławia do Zadaru. Loty będą realizowane dwa razy w tygodniu.

20-milionowy pasażer, licząc od otwarcia terminalu portu lotniczego Wrocław w 2012 roku, przyleciał dziś z Amsterdamu z liniami KLM.

środa, 11 grudzień 2019 15:05

Lotnisko Chopina wprowadziło nową aplikację

Dzięki nowej aplikacji poruszanie się po terminalu będzie łatwiejsze i wygodniejsze niż kiedykolwiek - pasażer otrzymuje, między innymi, możliwość zeskanowania karty pokładowej i natychmiastowego uzyskania informacji o swoim locie, jak również wygodnego nawigowania do odpowiedniego gate’u.

środa, 11 grudzień 2019 14:53

LOT poleci latem do Rimini i na Chanię

Nowe połączenia do Włoch i na Kretę będą realizowane sezonowo raz w tygodniu od 6 czerwca do 26 września 2020 roku.

W 2019 roku liczba turystów odwiedzających Tunezję przekroczy 9 milionów. Polaków będzie około 110 tysięcy. Naszym celem jest 150 tysięcy gości z Polski w 2020 roku – powiedział w rozmowie z przedstawicielem portalu WaszaTurystyka.pl, Nabil Bziouech dyrektor generalny Tunezyjskiego Urzędu ds. Turystyki (ONTT).

W minionym tygodniu, dla wycieczek z wylotami pomiędzy 3 i 9 sierpnia 2020, średnia cena wzrosła o 14 złotych.

W poniedziałek 25 listopada odbyła się Gala Premierowa VI edycji Żółtego Przewodnika Gault & Millau i wręczenie nagród najlepszym szefom kuchni w Polsce.

Polski Holding Hotelowy podpisał umowę z firmą Konsorcjum Nowa Cassubia na wykonanie prac remontowych w obiekcie hotelowym Cassubia, znajdującym się na Helu. W tym samym czasie, planowana jest modernizacja budynku Melodia, którego celem jest dostosowanie standardu obiektu do marki Best Western, aby docelowo włączyć go do hotelu Best Western Jurata.

wtorek, 10 grudzień 2019 09:04

Agencja Power wzmacnia zespół

Trzy nowe kobiety wzmocniły zespół agencji eventowej Power. Przez okres próbny zdążyły się zaaklimatyzować i znacznie wzmocnić siłę ekipy.

Strona 1 z 412