Wasza Turystyka - prenumerata
Już można zamawiać prenumeratę nowego biznesowego magazynu dla branży turystycznej - Wasza Turystyka. Numer pierwszy miał premierę podczas VI Forum Promocji Turystycznej w Warszawie. 30 grudnia w salonach empik-u i w sprzedaży online ukaże się numer 2.
Czytaj więcej...
TUI Poland - rośniemy w siłę
Obok rozwijania sprzedaży internetowej TUI Poland stawia także na rozbudowę własnych punktów oraz salonów franczyzowych. W 2020 roku liczba punktów własnych zwiększy się z 95 do ponad 100, a salonów franczyzowych z 70 do co najmniej 80 biur.
Czytaj więcej...
Tunezja - w przyszłym roku będzie 150 tys. Polaków
W 2019 roku liczba turystów odwiedzających Tunezję przekroczy 9 milionów. Polaków będzie około 110 tysięcy.
Czytaj więcej...
Turystyka wciąż bez wiceministra
Mimo deklaracji rządzących, jak ważną gałęzią gospodarki jest turystyka, do tej pory nie mianowano w Ministerstwie Rozwoju wiceministra odpowiedzialnego właśnie za turystykę.
Czytaj więcej...
Agenci zwiedzili hotele Red Sea
Do 2023 roku sieć hotelowa Red Sea, należąca do tej samej grupy kapitałowej co touroperator ETI, planuje podwoić liczbę miejsc noclegowych – z 16 tys. do 32 tys. Przyczynić ma się do tego ogromny, budowany obecnie kompleks w Sahl Hasheesh.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Wasza Turystyka - prenumerata
  • TUI Poland - rośniemy w siłę
  • Tunezja - w przyszłym roku będzie 150 tys. Polaków
  • Turystyka wciąż bez wiceministra
  • Agenci zwiedzili hotele Red Sea

Reklama

Reklama

Partner strategiczny

Partner strategiczny

Reklama

poniedziałek, 02 grudzień 2019 18:43

Agenci ETI bawili się w Port Ghalib [GALERIA ZDJĘĆ]

Napisane przez
Agenci ETI bawili się w Port Ghalib [GALERIA ZDJĘĆ] MM

Zakończona już impreza ETI VIP World Academy 2019, na którą zaproszeni zostali agenci touroperatora ze środkowych i południowych krajów europejskich obfitowała w wycieczki i imprezy towarzyszące części merytorycznej. Było snurkowanie, pływanie łodzią ze szklanym dnem, quady, siatkówka… i co wieczór inna impreza.

Oferta kompleksu Red Sea Hotels dla grup konferencyjnych to urozmaicone wydarzenia wieczorne oraz wycieczki fakultatywne dla aktywnych.

Agenci ETI brali więc udział w wieczorze beduińskim, podczas którego oprócz przysmaków z grilla i dań kuchni orientalnej mieli okazję obejrzeć występy zespołów folklorystycznych i samemu zatańczyć w arabskim stylu.

Była okazja pojeździć ruadami na pustyni i dosiąść wielbłąda, popływać po Morzu Czerwonym łodzią ze szklanym dnem, w poszukiwaniu diugonia przybrzeżnego. Dużą popularnością – mimo nieco niskiej temperatury wody i dużej fali – cieszył się snorkling, który umożliwia podziwianie podwodnej fauny i flory w pobliżu rafy koralowej, a w szczególności ogromnych żółwi morskich. Niektórzy uczestnicy zdecydowali się na nurkowanie na głębokości 18 metrów.

Wieczory urozmaiciły uroczyste kolacje – w położonym w pobliżu promenady ogrodzie hotelu Port Ghalib Palace, w restauracji Kardamon, a także zabawa na plażowej dyskotece.

Tańce do białego rana nie powstrzymały polskiej grupy przed wzięciem udziału w turnieju siatkówki – oprócz Polaków na boisku licznie stawili się jedynie Słoweńcy. Zacięta rywalizacja zakończyła się czymś na kształt remisu, ponieważ drużyny polskie i słoweńskie wspierały się wzajemnie i wymieniały zawodnikami.

Pobyt w Porth Ghalib był na tyle przyjemny i urozmaicony, że na zakończenie pobytu w Egipcie grupa z zasobem nowych sił i dobrego humoru udała się do Hurghady i Macadi, by zwiedzić liczne hotele sieci Red Sea. Relacja ze study tour ukaże się wkrótce na naszych łamach.