Wasza Turystyka - prenumerata
Już można zamawiać prenumeratę nowego biznesowego magazynu dla branży turystycznej - Wasza Turystyka. Numer pierwszy miał premierę podczas VI Forum Promocji Turystycznej w Warszawie. 30 grudnia w salonach empik-u i w sprzedaży online ukaże się numer 2.
Czytaj więcej...
TUI Poland - rośniemy w siłę
Obok rozwijania sprzedaży internetowej TUI Poland stawia także na rozbudowę własnych punktów oraz salonów franczyzowych. W 2020 roku liczba punktów własnych zwiększy się z 95 do ponad 100, a salonów franczyzowych z 70 do co najmniej 80 biur.
Czytaj więcej...
Tunezja - w przyszłym roku będzie 150 tys. Polaków
W 2019 roku liczba turystów odwiedzających Tunezję przekroczy 9 milionów. Polaków będzie około 110 tysięcy.
Czytaj więcej...
Turystyka wciąż bez wiceministra
Mimo deklaracji rządzących, jak ważną gałęzią gospodarki jest turystyka, do tej pory nie mianowano w Ministerstwie Rozwoju wiceministra odpowiedzialnego właśnie za turystykę.
Czytaj więcej...
Agenci zwiedzili hotele Red Sea
Do 2023 roku sieć hotelowa Red Sea, należąca do tej samej grupy kapitałowej co touroperator ETI, planuje podwoić liczbę miejsc noclegowych – z 16 tys. do 32 tys. Przyczynić ma się do tego ogromny, budowany obecnie kompleks w Sahl Hasheesh.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Wasza Turystyka - prenumerata
  • TUI Poland - rośniemy w siłę
  • Tunezja - w przyszłym roku będzie 150 tys. Polaków
  • Turystyka wciąż bez wiceministra
  • Agenci zwiedzili hotele Red Sea

Reklama

Reklama

Partner strategiczny

Partner strategiczny

Reklama

wtorek, 26 listopad 2019 16:47

To była noc! Gala dinner na ETI VIP World Academy [GALERIA ZDJĘĆ]

Napisane przez

Pierwszy dzień oficjalnych spotkań i paneli dyskusyjnych podczas ETI VIP World Academy 2019 zakończył się uroczystą kolacją z udziałem wszystkich gości z Polski, Czech, Słowacji, Słowenii, Węgier, Włoch i Rumunii – partnerów i przedstawicieli touroperatora. Polacy byli pierwsi i ostatni na parkiecie.

Takie imprezy lubią wszyscy – żadnych oficjalnych przemówień, tylko zabawa. W centrum kongresowym kompleksu Red Sea Hotels w Port Ghalib zabawa wieczorna przy muzyce na żywo i kolacji z owoców morza to zaledwie pierwsza część rozrywkowego programu wyjazdu dla partnerów ETI.

Polska grupa nie dała plamy i bawiła się na całego, od przystawki aż do zakończenia oficjalnej części imprezy. Tańce przy świetnej muzyce, świetne jedzenie, trunki do wyboru, do koloru – pierwszy wieczór w Port Ghalib nie zakończył się ani szybko ani wcześnie…