Reklama

Reklama

Reklama

poniedziałek, 13 styczeń 2014 15:58

Wycieczki po Poznaniu z Funclubem

Napisane przez AG

W ofercie znalazło się 8 wycieczek tematycznych oraz dwie gry miejskie.

Poznańskie biuro podróży Funclub, z początkiem roku, rozszerzyło swoją ofertę o wycieczki po Poznaniu. Usługi przewodnickie przygotowane zostały z myślą zarówno o turystach, którzy odwiedzają stolicę Wielkopolski, jak i mieszkańcach Poznania.

W ofercie znalazło się 10 programów – 8 wycieczek: „Poznań – miasto na przestrzeni wieków", „To tu narodziła się Polska", „Poznań średniowieczny", „Od króla do Cesarza", „Stary Rynek i okolice", „Powstanie Poznańskie – śladami wydarzeń Czerwca 56", „Wzgórze Świętego Wojciecha i Fort Winiary (Cytadela)", „Poznań – Miasto Fortyfikacji" oraz 2 gry miejskie: „Fort Winiary" i „Piastowskie Legendy". Dwa ostatnie programy skierowane są do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. Zabawa polega na rozwiązywaniu zagadek historycznych.

Miłosz Van Gielle Ruppe, specjalista ds. organizacji i sprzedaży wycieczek szkolnych oraz grupowych w Funclub powiedział: „Najpopularniejszą trasą zwiedzania jest „Poznań Średniowieczny", który pozwala poznać obowiązkowe miejsca na mapie Poznania tj. Ostrów Tumski, Stary Rynek czy Ratusz. Dużym zainteresowaniem cieszą się również gry miejskie, których fabuła ściśle związana jest z wydarzeniami historycznymi."
www.funclub.pl/wycieczki-po-Poznaniu.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.