Hotel NAT w Ustroniu – koniec remontu

Dwie nowoczesne sale konferencyjne dla nawet 120 osób, nowa gimnastyczna sala wielofunkcyjna i bawialnia – to efekty dobiegającego końca remontu w Hotelu NAT w Ustroniu, kolejnego zrealizowanego w mijającym roku przez sieć w swoich ośrodkach.
Remont Hotelu NAT w Ustroniu objął łącznie powierzchnię ponad 300 m.kw. Do dyspozycji klientów zostaną oddane dwie klimatyzowane sale konferencyjne, wyposażone w biznesowe projektory multimedialne i nowoczesny system nagłośnieniowy, które w zależności od układu miejsc, pomieszczą od 24 do 80 osób każda.
Bawialnia i sala wielofunkcyjna to zupełnie nowe pomieszczenia w ofercie hotelu, które powstają w niezagospodarowanej dotąd części hotelu. Pozwolą na organizację zajęć gimnastycznych i rekreacyjnych dla hotelowych gości oraz na zapewnienie najmłodszym uczestnikom pobytów warunków do zabawy.
Lucjan Karasiewicz, prezes zarządu Nadwiślańskiej Agencji Turystycznej Sp. z o.o., właściciela Hotelu NAT w Ustroniu, powiedział: “Otrzymujemy wiele zapytań od firm zainteresowanych organizacją konferencji, spotkań czy bankietów, stąd decyzja o remoncie, modernizacji i doposażeniu sal w nowoczesny sprzęt, niezbędny do realizacji takich projektów na biznesowym poziomie. Rok 2019 minął nam pod znakiem inwestycji i remontów w naszych hotelach i ośrodkach, był to dla nas rozwojowy i dobry rok. Oddaliśmy do dyspozycji gości nową część hotelu w Bukowinie Tatrzańskiej, trwa remont basenu i części hotelowej w Sarbinowie, w Krynicy Morskiej budujemy nowe domki. Procedują się także projekty inwestycyjne dotyczące hoteli w Jarosławcu i Kołobrzegu. Jesteśmy też coraz bliżej kategoryzacji ośrodka SMREK w Piwnicznej, do rangi hotelu 3-gwiazdkowego.”
POWIĄZANE WPISY
28 stycznia 2026
Zmiany w Novotel Warszawa Centrum: Anna Kwiatek-Skok zastępczynią dyrektora, Kamil Bienias przejmuje jej stanowisko
Novotel Warszawa Centrum wprowadza zmiany w kierownictwie hotelu. Na zastępczynię…
0 Komentarzy2 Minuty
26 stycznia 2026
Grupa Arche inwestuje na Śląsku. Elektrociepłownia Zabrze i dawna elektrownia Renarda zyskają nowe życie
Grupa Arche kontynuuje rozwój inwestycji na Śląsku, koncentrując się na rewitalizacji…
0 Komentarzy4 Minuty
22 stycznia 2026
Accor podsumował 2025 rok i ogłosił plany na kolejne lata
Accor podsumował 2025 rok i przedstawił plany na kolejne lata. W minionym roku do sieci…
0 Komentarzy3 Minuty
21 stycznia 2026
Sieć B&B Hotels Polska podsumowała 2025 rok: ekspansja, modernizacje oraz inicjatywy ekologiczne
Rok 2025 zapisał się w działalności B&B Hotels Polska jako czas rozwoju i inwestycji,…
0 Komentarzy3 Minuty
21 stycznia 2026
IGHP: grudzień w hotelach umiarkowany, a cały 2025 rok oceniony przez branżę jako udany
Grudzień 2025 roku przyniósł hotelarzom umiarkowane, choć lepsze niż przed rokiem wyniki…
0 Komentarzy6 Minuty
20 stycznia 2026
A&o Hostels kupuje hotele ibis i Novotel w centrum Manchesteru
A&o Hostels rozszerza działalność w Wielkiej Brytanii poprzez zakup dwóch hoteli w…
0 Komentarzy4 Minuty
16 stycznia 2026
Sofitel Warsaw Victoria rozpoczyna jubileusz „Niezwyczajna od 5 dekad”
Sofitel Warsaw Victoria rozpoczął obchody 50-lecia działalności. Jubileuszowy rok,…
0 Komentarzy3 Minuty
15 stycznia 2026
Swissôtel debiutuje w Czechach. Nowy hotel powstał w uzdrowisku wpisanym na listę UNESCO
Swissôtel otwiera swój pierwszy hotel w Czechach. Nowy obiekt powstał w Mariańskich…
0 Komentarzy2 Minuty
23 grudnia 2025
Fani Harrego Pottera wkrótce spełnią swoje marzenia. W Niemczech powstanie park tematyczny i hotel inspirowany magicznym uniwersum
Miłośnicy świata Harry’ego Pottera i klocków Lego wkrótce będą mogli spełnić swoje…
0 Komentarzy1 Minuty










