Reklama

Reklama

Partner strategiczny

Reklama

Nasi czytelnicy i partnerzy mają możliwość zamówienia, na korzystnych warunkach, produkcji filmu promocyjnego w firmie Media Lord, posiadającej wieloletnie doświadczenie w produkcji filmowej i telewizyjnej.

 

Kompetencje Media Lord (http://medialord.pl) obejmują świadczenie usług produkcyjnych w pełnym zakresie: pomysły, scenariusze, transparentne kosztorysy, produkcja, postprodukcja. Realizuje produkcje w pełnym wymiarze potrzeb: spoty reklamowe, filmy promocyjne, korporacyjne, dokumentacje eventowe,  study tours. Optymalizuje i realizuje zarówno duże, jak i niewielkie budżety. Ponadto, firma reguluje wszystkie formalności związane z prawami autorskimi.

 

Firma dostosowuje się do budżetów, przykładając te same profesjonalne narzędzia, zarówno do produkcji wysokobudżetowych, jak i nisko-nakładowych.

 

Realizacje filmowe skierowane są do kilku obszarów rynku turystycznego w Polsce:

  • Filmy promocyjne – klientami są hotele, atrakcje turystyczne, organizacje turystyczne, stoiska targowe.
  • Filmy wspierające sprzedaż - oferta skierowana do biur podróży, organizatorów turystyki czy organizacji turystycznych
  • Filmy na wewnętrzne potrzeby – produkcje filmowe typu content dla klientów z branży turystycznej na ich wewnętrzne potrzeby, takie jak konferencje, szkolenia czy spotkania.

 

Filmy realizowane są w HD, Ultra HD lub 4K w zależności od potrzeb naszych klientów. Dostosowujemy materiały filmowe do mediów społecznościowych - Facebook czy Instagram.

Filmy powstają w dowolnej wersji językowej.