Ponad 100 partnerów Hello!Poland
Hello!Poland to innowacyjna platforma internetowa zajmująca się agregacją i sprzedażą biletów do różnego typu atrakcji. Platforma działa na rynku już niemal rok. W tym czasie dołączyło do niej już ponad 100 podmiotów turystycznych z całej Polski, przy czym najwięcej ofert dotyczy Dolnego Śląska.
Czytaj więcej...
UM Podlaski zapłacił "Kruszwilowi"
„Co Ty, gej jesteś?” – pyta Kamerzystę Kruszwil. „Nie, po prostu chciałem pokazać, jakiego masz małego.” Tak zaczyna się sfinansowany przez urząd marszałkowski spot, mający promować turystyczne walory Podlasia.
Czytaj więcej...
Jednak Andrzej Gut-Mostowy
Potwierdziła się informacja podana przez portal WaszaTurystyka.pl 15 listopada - Andrzej Gut-Mostowy odpowiada od dzisiaj za turystykę w Ministerstwie Rozwoju.
Czytaj więcej...
100 najbardziej wpływowych 2019
Już po raz czwarty portal branżowy WaszaTurystyka.pl przestawia Listę „Najbardziej wpływowych osób w polskiej turystyce”. Naszym celem jest wskazanie tych, którzy wywierają największy wpływ na polski rynek turystyczny i rozwój polskiej turystyki.
Czytaj więcej...
Wasza Turystyka - prenumerata
Już można zamawiać prenumeratę nowego biznesowego magazynu dla branży turystycznej - Wasza Turystyka. Numer pierwszy miał premierę podczas VI Forum Promocji Turystycznej w Warszawie. 30 grudnia w salonach empik-u i w sprzedaży online ukaże się numer 2.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Ponad 100 partnerów Hello!Poland
  • UM Podlaski zapłacił "Kruszwilowi"
  • Jednak Andrzej Gut-Mostowy
  • 100 najbardziej wpływowych 2019
  • Wasza Turystyka - prenumerata

Reklama

Reklama

Partner strategiczny

Partner strategiczny

Reklama

poniedziałek, 02 grudzień 2019 18:43

Agenci ETI bawili się w Port Ghalib [GALERIA ZDJĘĆ]

Napisane przez
Agenci ETI bawili się w Port Ghalib [GALERIA ZDJĘĆ] MM

Zakończona już impreza ETI VIP World Academy 2019, na którą zaproszeni zostali agenci touroperatora ze środkowych i południowych krajów europejskich obfitowała w wycieczki i imprezy towarzyszące części merytorycznej. Było snurkowanie, pływanie łodzią ze szklanym dnem, quady, siatkówka… i co wieczór inna impreza.

Oferta kompleksu Red Sea Hotels dla grup konferencyjnych to urozmaicone wydarzenia wieczorne oraz wycieczki fakultatywne dla aktywnych.

Agenci ETI brali więc udział w wieczorze beduińskim, podczas którego oprócz przysmaków z grilla i dań kuchni orientalnej mieli okazję obejrzeć występy zespołów folklorystycznych i samemu zatańczyć w arabskim stylu.

Była okazja pojeździć ruadami na pustyni i dosiąść wielbłąda, popływać po Morzu Czerwonym łodzią ze szklanym dnem, w poszukiwaniu diugonia przybrzeżnego. Dużą popularnością – mimo nieco niskiej temperatury wody i dużej fali – cieszył się snorkling, który umożliwia podziwianie podwodnej fauny i flory w pobliżu rafy koralowej, a w szczególności ogromnych żółwi morskich. Niektórzy uczestnicy zdecydowali się na nurkowanie na głębokości 18 metrów.

Wieczory urozmaiciły uroczyste kolacje – w położonym w pobliżu promenady ogrodzie hotelu Port Ghalib Palace, w restauracji Kardamon, a także zabawa na plażowej dyskotece.

Tańce do białego rana nie powstrzymały polskiej grupy przed wzięciem udziału w turnieju siatkówki – oprócz Polaków na boisku licznie stawili się jedynie Słoweńcy. Zacięta rywalizacja zakończyła się czymś na kształt remisu, ponieważ drużyny polskie i słoweńskie wspierały się wzajemnie i wymieniały zawodnikami.

Pobyt w Porth Ghalib był na tyle przyjemny i urozmaicony, że na zakończenie pobytu w Egipcie grupa z zasobem nowych sił i dobrego humoru udała się do Hurghady i Macadi, by zwiedzić liczne hotele sieci Red Sea. Relacja ze study tour ukaże się wkrótce na naszych łamach.