Reklama

Reklama

Reklama

wtorek, 17 wrzesień 2019 14:39

Rainbow - siedem kierunków z Łodzi na lato 2020

Napisane przez MG
Rainbow - siedem kierunków z Łodzi na lato 2020 archiwum Rainbow

Rainbow ogłosił siatkę połączeń z Łodzi planowanych na lato 2020. Oprócz zeszłorocznych trzech - Zakynthos, Burgas i Antalya, tour operator zapowiedział wprowadzenie czterech nowości na kolejny sezon: Bodrum, Korfu, Kretę i Rodos.

Pełna oferta na Lato 2020 jest już dostępna w biurach podróży i na stronie r.pl. Na okres przedsprzedaży, który potrwa do 14.11.2019, Rainbow przygotował szereg korzyści, w tym „100% Pewności Najniższej Ceny”, znacznie większy wybór komfortowych pokoi rodzinnych, specjalne zniżki dla dzieci, rabaty dla lojalnych klientów, a dla najbardziej wymagających ponad 50 hoteli premium.

Edyta Romanowska, rzecznik prasowy Rainbow, powiedziała: „Zgodnie z naszymi wcześniejszymi zapowiedziami, konsekwentnie rozwijamy naszą współpracę z łódzkim lotniskiem, w nowym sezonie wprowadzamy aż cztery nowości i w sumie będziemy mieli w ofercie siedem kierunków z wylotami z Łodzi.. Nasi klienci, którzy dotąd jeździli na wakacje z Warszawy coraz chętniej korzystają z możliwości, jakie im dajemy tu na miejscu. W nowym sezonie z łódzkiego portu polecimy do Antalyi, Bodrum, Burgas i na cztery greckie wyspy Zakynthos, Rodos, Korfu i Kretę.”