Reklama

Reklama

Reklama

czwartek, 05 wrzesień 2019 15:14

Mouzenidis promuje Chalkidiki

Napisane przez MG

Mouzenidis Travel we współpracy z Narodową Organizacją Turystyczną Grecji współtworzy projekt promujący Chalkidiki z wykorzystaniem znanych influencerek.

Ten sposób promocji pozwali według kierownictwa touroperatora dotrzeć do szerokiej gamy odbiorców z wykorzystaniem popularnych platform takich jak Instagram oraz Youtube. Głównym celem projektu jest pokazanie oryginalności i różnorodności destynacji Chalkidiki. Podczas podroży po Chalkidiki obie infleuncerki na bieżąco tworzyły materiały aktywnie promując destynacje. Jednym z efektów projektu jest wyprodukowanie spotu reklamującego z udziałem Agnieszki Stachurskej który można obejrzeć na kanałach Youtube oraz Social Media, jak i w biurach agencyjnych Touroperatora.
Spot można obejrzed pod linkiem: http://bit.ly/spotmzt

Podczas wizyty na Chalkidiki powstał także vlog podróżniczy na kanał Igi Jessici Jaskólskiej - Jessa (http://bit.ly/ytjessa). Jessa podróżując po Chalkidiki pokazuje najciekawsze miejsca do odwiedzenia oraz aktywności do wypróbowania.

Beniamin Vafidis, dyrektor marketingu, powiedział: „Zależy nam na pokazaniu prawdziwego oblicza Chalkidiki. Destynacja ta jest jeszcze nieodkryta na polskim rynku, chcemy aby polscy turyści poznali jej różnorodnośd. Chalkidiki spełni oczekiwania aktywnych tursytów szukających rozrywek – oferując wiecznie tętniący życiem „palec” Kassandra. Dla tych chcących odkryd prawdziwą, mniej turystyczną Grecję - proponujemy „palec” Sithonia, z kolei na spokojny wypoczynek sugerujemy wybrad okolice „palca” Athos. Świetna baza hotelowa oraz najlepsze plaże (Chalkidiki posida aż 92 plaże wyróżnione błękitną flagą) to kolejne dwa bardzo silne argumenty za wyborem tej destylacji.”

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.