Reklama

Reklama

Reklama

czwartek, 28 marzec 2019 14:50

Itaka wystartowała ze sprzedażą Zimy 1209/20 start

Napisane przez MG

Od dzisiaj oferta na zimę2019/20 dostępna jest systemach rezerwacyjnych Itaki. Znalazło się w niej 478 ofert, w tym wyjazdy egzotyczne, wycieczki objazdowe i rejsy.

Touroperator prezentuje nowość - Malediwy. To kolejna destynacja, do której po raz pierwszy z Polski polecą czartery Itaki. Bezpośrednie przeloty Warszawa - Male, transfery obsługiwane łodziami i wodnosamolotami. Klienci Itaki spędzą wakacje w kilku lokalizacjach na atolach Ari i Male.

W ofercie znalazła się także kontynuacja operacji czarterowych na Nosy Be (Madagaskar) i do Zjednoczonych Emiratów Arabskich, gdzie dodano hotele w samym Dubaju i rozszerzono ofertę w Ras Al Khaimah i Fujairah. Duży wybór hoteli czeka na Kubie w dwóch destynacjach: Cayo Coco i Cayo Santa Maria.

Jak głosi komunikat Itaki, klasyką w ofercie jest Zanzibar oraz Wyspy Zielonego Przylądka - Sal.

Zimą Klienci Itaki po raz kolejny wybiorą się do Omanu, cieszącego się bardzo wysokimi ocenami za jakość świadczeń. Przeloty na Wyspy Zielonego Przylądka i do Omanu będą realizowane samolotami szerokokadłubowymi.

Tajlandia reprezentowana jest przez resorty: Krabi, Phuket i Khao Lak. Cały produkt egzotyczny będzie realizowany przelotami w cyklach 7/14 noclegów.

Jak zawsze szczególne miejsce zajmują Wyspy Kanaryjskie: Fuerteventura, Lanzarote, Teneryfa, Gran Canaria i La Gomera. Zimą z ITAKĄ można wybrać się także na Maderę, Costa del Sol i CostaTropical.
W Egipcie są 3 kierunki: Hurghada, Marsa Alam i Taba.

Touroperator zaprasza na kolejną odsłonę „Rejsów pod żaglami ITAKI”, ma które zimą 2017/2018 wybrało się z ITAKĄ ponad 12 000 osób.

Lecąc na Malediwy można wybrać się na wycieczki do Indii, Sri Lanki lub „ Z atolu na atol”. Wycieczki do Indii będą także realizowane bezpośrednimi przelotami do Delhi, we współpracy z PLL LOT. Czarterem na Nosy Be Klienci polecą na 3 trasy po najciekawszych miejscach Madagaskaru.
Nowości wycieczkowymi są „Karaibskie ABC: Aruba, Curasao, Bonaire” , „Karaibskie Marzenia: Martynika i Gwadelupa” „ Tam, gdzie żyły smoki: Hongkong i Wietnam” i wycieczka do Nepalu.

Itaka zaprasza także narciarzy do Włoch, Hiszpanii i Turcji.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.