Reklama

Reklama

Reklama

wtorek, 05 marzec 2019 16:22

Jacek Socha w Grecosie

Napisane przez MG
Jacek Socha Jacek Socha archiwum Grecos Holiday

Jacek Socha został 25lutego szefem działu contractingu w Grecosie. Jego zespół będzie pracował z zagranicznymi partnerami touroperatora specjalizującego się w organizacji wakacji w Grecji.

Jacek Socha pokieruje zespołem, którego zadaniem jest kontraktowanie bazy hotelowej. Dział contractingu zajmuje się też negocjowaniem umów handlingowych z lokalnymi agentami.

Do tej pory kontraktowanie było w zakresie działu produktu, wyspecjalizowany zespół został wyodrębniony wraz z przyjściem Sochy.

Wojciech Skoczyński, prezes Grecos Holiday, powiedział: „Decyzja o tej współpracy wynika z naszego dążenia do nieustannego wzmacniania załogi i dopasowywania struktury do naszej rosnącej skali działania. Z dotychczasowej współpracy z Jackiem Sochą mam tylko dobre doświadczenia i cenię jego profesjonalizm. Chcemy konkurować na rynku turystycznym, coraz lepiej spełniając ich oczekiwania, dlatego stawiamy na najlepszych ludzi. Do tego, co bardzo istotne, Jacek podziela naszą pasję do Grecji.”

Socha zaczynał w firmach turystycznych, gdzie był odpowiedzialny przede wszystkim za kontraktowanie bazy hotelowej dochodząc do pozycji dyrektora produktu. W 2016 przeszedł do czarterowej linii lotniczej Small Planet. Tam najpierw stworzył i zarządzał projektem sprzedaży bezpośredniej biletów czarterowych, a potem został dyrektorem całej sprzedaży i negocjował umowy z touroperatorami.

Jacek Socha skomentował: „Bardzo się cieszę, że po pracy u przewoźnika czarterowego wracam do obszaru, w którym czuję się najlepiej i w którym mam największe doświadczenie. Będę wykorzystywał moją wiedzę i wypracowane we wcześniejszych latach relacje z greckimi kontrahentami, żeby oferta Grecosa była jeszcze lepsza.”

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.