Reklama

Reklama

Reklama

niedziela, 03 marzec 2019 09:57

Grecos startuje z promocją majowych wyjazdów

Napisane przez MG

Planującym tegoroczną majówkę Grecos zaproponował atrakcyjne ceny. Ofertą objęte są wybrane hotele na najpopularniejszych greckich wyspach. Rezerwacji należy dokonać do 14 marca.

Przez dwa tygodnie obowiązują korzystniejsze ceny w hotelach na wyspach najczęściej wybieranych przez klientów Grecosa. Promocja Wielka Grecka Majówka dotyczy wyjazdów na Zakynthos, Kretę, Rodos, Kos, Korfu, Kefalonię czy Cypr. Słoneczna pogoda i plaże na tych turystycznych kierunkach mogą być ciekawym pomysłem na weekend tradycyjnie kojarzony w Polsce z wyjazdami i wypoczynkiem.

Promocja obejmuje wyloty od 19 kwietnia do 5 maja włącznie.

Tygodniowy pobyt na Kefalonii jest możliwy już od 1370 zł/os., na Krecie – od 1670 zł, na Korfu – od 1760 zł. Na objęte promocją majowe wakacje można polecieć z Katowic, Warszawy, Wrocławia, Poznania i Gdańska. Z tych miast lot do Grecji trwa krócej (nie licząc oczywiście stolicy Pomorza) niż dojazd nad Bałtyk.

Na Zakynthos, najczęściej wybieranym obecnie przez klientów Grecosa kierunku, średnie temperatury to 19 stopni w kwietniu i 24 w maju. W Polsce to odpowiednio 12 i 18 stopni.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.